Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A jelenlegi magyar kormány...

A jelenlegi magyar kormány miért nem ápolja a magyar-román kapcsolatokat hogy a 2 ország baráti viszonyban lehessen egymással?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Először adjanak területi autonómiát a rablott holmiból a magyaroknak, aztán lehet barátkozni a tolvajokkal!
2019. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert oláhék nem is akarják hogy legyen.
2019. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre a román kormány sem törekedett soha. Már a Visegrádi csoportba is kaptak meghívást, amit elutasított a román kormány. Egyébként én is úgy gondolom, hogy amíg nem adnak autonómiát Székelyföldnek addig a magyar szavazók részéről nem is lesz igény baráti viszonyra velük, márpedig a lájkvadász magyar kormánynak nem lesz érdeke baráti viszonyt ápolni velük ha ezt nem tudják a népszerűségük növelésére felhasználni.
2019. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom hogy nem szándékosan nem hívták őket a v4-be, nagy részben azért amit Marosvásárhelyen műveltek a 90es évek elején
2019. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen megveszekedett esztendő sem volt a történelemben, amikor a románokkal jóban lettünk volna.
2019. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!