Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A jelenlegi...

Mit tegyek? A jelenlegi férjem és a fiam nem jönnek ki egymással. úgy érzem kettészakadok.

Figyelt kérdés
én és mostani férjem 8 éve vagyunk együtt a fiam akkor 14 éves volt.jó pár éve hogy megromlott a viszonyuk amikor én elnéztem a fiam kamaszos dolgait ő viszont szóvá tette volna lopásait,hazugságait,hagyásagáit,nem törödöm viselkedését.mára annyira elmérgesült a viszonyuk h egy kanál vízbe megtudnák fojtani egymást.van egy 5 éves közös gyerekünk is,én 22 éves fiam velünk lakik még.amúy jó a házasságunk békés,kedves,jó ember a férjem,jobbat se kívánnék.de fáj hogy utálják egymást.nincsenek napi veszekedések,ritkán kapnak össze,de ha igen akkor repkednek a szép szavak,és mindig a fiam miatt van.nem fog igy menni sokáig.imádom a férjem és ő is engem,de szeretem a fiam is,akire bizony rá fér regulázás,az apja szerint is akit már jó pár éve szintén semmibe vesz.mit tehetnék nem tudom.összebékíteni őket nem nagyon lehet.igy együtt meg felörlik az életem,de ott van a pici aki miatt élnem kell még jó pár évet.
2014. márc. 29. 20:06
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
98%
Nem a fiad miatt van, hanem miattad mert hagytad a kamaszkori hibáit elmélyülni az helyett, hogy nevelted volna.
2014. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
97%

"jó pár éve hogy megromlott a viszonyuk amikor én elnéztem a fiam kamaszos dolgait ő viszont szóvá tette volna lopásait,hazugságait,hagyásagáit,nem törödöm viselkedését."


A helyzet mindig elmérgesedik, ha a két szülő nem áll ki egymás mellett valamiben. Te elnézed a lopást, hazugságot? Nem kellene. Nyilván utálják egymást, hiszen így a férjed lett a "rossz" a családban a fiad szemében. Kész a konfliktus. Állj a férjed mellé a regulázásban. 22 éves fiatalembernél már nem lesz olyan hatása, mint kisebb gyereknél, de mentened kell a házasságod, a fiad pedig hamarosan a saját lábára kellene, hogy álljon, főleg ha ezen az otthon békéje múlik.

2014. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
22%
Nevelni kellett volna, te hibád. Amúgy én sem örülnék ha egy olyan valaki pofázna be akihez semmi közöm csak az anyám férje. Sőt, valószínű meg is csapnám. Ki mint vet, úgy arat.
2014. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
98%

A lopás mióta kamaszos dolog?

Kamaszos a dolog a füllentés, hogy "jól van anya", az egy órás esti késések, a budiban dugiban elszívott cigi, DE A LOPÁS NEM AZ!!

2014. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
0%

"jó pár éve hogy megromlott a viszonyuk amikor én elnéztem a fiam kamaszos dolgait ő viszont szóvá tette volna lopásait,hazugságait,hagyásagáit,nem törödöm viselkedését."



Például az is idegesítő lehet a fiad számára,hogy az akarja megmondani,hogy mit csináljon aki nem az apja..


Apjával kéne összebékíteni, ha jóba voltak régebben akkor valszeg ha kibékíted őket akkor is megértenék egymást és jóba lennének másrészt a fiad oldalát is nézni kéne nem csak a férjedét. Én 20éves vagyok, a vérszerinti apámmal élek illetve anyámmal és apámmal nem bírjuk elviselni egymást , ritkán beszélünk, ha összeveszek vele akkor elég csúnyán valamikor majdnem összeverekedtem vele csak utolsó pillanatban kapcsoltam,hogy nem ér ennyit sem és most tervezem az elköltözést .. És nem ő miatta mert őt lesz@rnám mint eddig. Hanem anyám miatt aki megváltozott, teljesen és ha igazam van , ha okkal mondom akkor is én vagyok a sz@r szemét aki tönkreteszi életét, stb.. Hát akkor nem fogom tönkre tenni és lelépek.


Próbáld meg apjával kibékíteni és vele beszéljen illetve próbáld meg az ő oldalát is nézni.. Én speciel el nem tudnám képzelni,hogy egy számomra idegen "pótapával" éljek együtt.

2014. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
88%

Megjött a tékozló fiú, aki a tolvaj, hazug 22 éves otthonélővel érzett együtt és jól lepontozott mindenkit, aki normálisan átlátta a helyzetet.

Tudod, kedves utolsó, ettől még nekünk van igazunk.


(ezt is pontozd le gyorsan, nehogy igazam legyen)

2014. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
22%
Ne gyanusítgassál már.. Nem pontoztam le senkit, értékelni se szoktam nagyon mert nem látom értelmét.. Nem pontoztam le SENKIT!!!
2014. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként minden kamasznak vannak hülyeségei , szerintem neked is volt és akkor mivan?? Ettől nem kéne halálosan elítélni,stb.. És nem azért mondom mert én ilyeneket csináltam mert nem loptam, hazudni már hazudtam, meg kissebb dolgok de őt is meglehet érteni..
2014. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
97%
A lopás, hazugság és egyebek nem a kamaszos hülyeség kategóriája, ahogy fenn is írták már. Nekem ilyen nem volt. Elszívtam egy szálat a szüleim cigijéből, hülye ruhákat hordtam és mindenkibe szerelmes voltam. Kb ennyi. A fenn tárgyalt gyerkőc egy rossz nevelés eredménye. Ennyit tesz a gyenge szülő.
2014. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
97%

#5 "Én speciel el nem tudnám képzelni,hogy egy számomra idegen "pótapával" éljek együtt."


Nem kell együttélnie a pótapjával. 22 éves. elmehet dolgozni, kereshet albérletet, ennyi.

2014. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!