Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A jövőben háborúzhatnak még...

A jövőben háborúzhatnak még európai (akár EU-s, akár NATO-s) országok egymással, vagy már nincs nagyon esély ilyesmire?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, nem trollkérdés, vagy provokáció, véleményekre vagyok nyitott.

A görög-török ellentétről tudok most a NATO-n belül.


2019. jan. 14. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Maximum a perifériaországok esetében lehetnek kisebb-nagyobb zűrök, mint ahogy írtad.
2019. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez roppant nagy mértékű nézeteltérésekre lenne szükség, amire szerintem nem sok esély kínálkozik.
2019. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A németek és a franciák éppen most tervezik szorosabbra venni az együttműködést az aacheni szerződéssel.
2019. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem valószínű, de azt hogy soha nem lesz erre példa szerintem erős lenne kijelenteni, ha száz éve azt mondtad volna valakinek hogy lesz német francia közös dandár valószínűleg kiröhögnek... ki tudja mi lessz száz év múlva.
2019. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Szerintem 100 éve még azon is röhögtek volna, ha kijelentem, létrejön egy gazdasági-politikai unió Európában :)

2019. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából ezt már Victor Hugo is javasolta, az 1800-as években.
2019. jan. 14. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!