Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor látják be végre a...

Mikor látják be végre a nyugati politikusok, hogy a politikai korrektség nem működik?

Figyelt kérdés
A PC tulajdonképpen a fejünk homokba dugása, attól hogy valamit nem szabad kimondani még a probléma nem oldódik meg. Vagy ha azt hiszik ha úgy tesznek mintha nem lenne semmi probléma akkor az magétól meg is oldódik?

2019. szept. 6. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
A polkorrektség nem biztos hogy működik de a korrekt politika igen. Sajna az inkorrekt politika is működik. Nálunk.
2019. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Amíg hasznuk van belőle, addig nem akarják belátni. A politikusok nem a gerincességükről híresek.
2019. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

A politikai korrektség magyarul így hangzik: jó modor. Ennyi. Akinek baja van a polkorrektséggel, az általában az életképtelen sutykó-butykó tahó, aki nem küldhet el mindenkit a k..va anyjába, nem ordíthatja, hogy minden a büdös cigányok, zsidók, migráncsok épp aktuális utálnivalók miatt van, nem mondhatja, és ez neki fáj.


De ha valaki kimondja, hogy ő egy sikertelen szemét, akinek az egyedüli tette, hogy valahogy képes nem éhen dögölni, akkor meg ő az első, aki sír és rohan a moderátorhoz, a bíróhoz, a szociális munkáshoz.

2019. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, én azért örülnék, ha a bíró lenne ennyira korrekt, hogy csak mert 2 árnyalattal barnább vagyok az átlagnál, nem mondaná az esetemre, hogy cigánybűnözés, és csukat le meghallgatás nélkül...


Annyi minden beletartozik a politikai korrektségbe, csak aki kicsit sem akar korrekt lenni, nem foglalkozik pontosítással.

2019. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Igaz, nem működik a korrektség. Szerintem is inkább tapossuk szét egymás arcát, ne legyünk korrektek a másikkal.
2019. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ti most mind tettetik, hogy nem értitek mire gondolok, vagy csak teljesen hülyék vagytok?
2019. szept. 6. 15:47
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van kérdező.

A nyugati politikusok (nevezzük a többségnek) nem látják be, nem úgy mint a magyar politikusok.

Erre mondják, hogy mindenki hülye csak én vagyok helikopter.

2019. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Itt a teljesen hülye az te vagy kérdező, és mivel nem szereted a polkorrektséget (tehát a jó modort) hát tűrd el szépen, hogy kimondom, mekkora egy kretén vagy!
2019. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Sokan tévedésben vannak. Napjaink toleránsai amihez hozzányúlnak, negatívvá válik, annyira kifordítják. Példa erre a tolerancia, ami mára annyit tesz, hogy bűnelkövetőket takargatnak, és a kézzel fogható primitív ösztönnrutalitást kulturális dologként tálalják.

Vagy a "mítúzás" is idevágó: hírként tálalták sok aranyásó lotyó "szexuális zaklatását", aminek az lett az eredménye, hogy a valós áldozatokat is pénzleső prostinak gondolja a többség.

Aztán lerontották a menekültekről kialakult képet is a fejekben: minden gazdasági migránst, és egyéb illegális bevándorlót menekülteknek neveztek, amit senki gyomra nem vett be. Ennek az lett az eredménye, hogy a tényleges üldözötteknek sem hisz senki, hála ismét toleránséknak.

És nem, nem látják be, hogy mindent ők rontanak el, és lesz még példa más dolgokra is, amit lerontanak valami primitív szintre.

2019. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

"Példa erre a tolerancia, ami mára annyit tesz, hogy bűnelkövetőket takargatnak, és a kézzel fogható primitív ösztönnrutalitást kulturális dologként tálalják."


Mondhatnál konkrétabb példákat is, mert én azt látom, hogy miközben baltás gyilkosokat és fegyverkereskedőket engedünk át olyan országoknak, ahol felszabadítják őket, ne adj Isten ünneplik is, addig idehaza szekálják a jogvédő szervezeteket, mert közfeladatot látnak el, elvégre minden embert megillet a jogi képviselet.


"Ennek az lett az eredménye, hogy a tényleges üldözötteknek sem hisz senki, hála ismét toleránséknak."


Ezt komolyan másokra akarod kenni, miközben a populisták nem tesznek különbséget?


"Ti most mind tettetik, hogy nem értitek mire gondolok, vagy csak teljesen hülyék vagytok?"


Mindenki tudja, hogy miről beszélsz, de vedd észre, hogy pl. amit a 4-es válaszban írtam, és amit mások is éreztetni próbálnak az az, hogy van egy fogalom, ami fogalom mögé egy kisebbséget alkotó idióták rejtőznek, és te a fogalmat hibáztatod, illetve nézed megbukott koncepciónak. Megnyugtatlak, mindenhol e széles világon vannak idióták, és éppen amilyen a világ, aszerint takargatják a hülyeségüket.


Mindenki tudja, hogy a PC-séget és a safe place-t és egyebeket egyesek túltolják, de erre megfelelő ellenreakciók is jönnek. Hogy túl nagy példát ne mondjak, a South Park, a Family Guy, egy rakat humorista stb. stb. is kiparodizálják az aktuális trendek szélsőségeit, de ilyen a világ. És megjegyzem, ezzel a trenddel lett békésebb a világ.

2019. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!