Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael milyen alapon akarja...

Izrael milyen alapon akarja annektálni Ciszjordániát?

Figyelt kérdés
Izrael folyamatosan azt hangoztatja hogy békét akar és a palesztinokat okolja amiért ez nem valósul meg, közben viszont folyamatosan terjeszkedik. Nemrég a Golán fensikot csatolták magukhoz, most pedig Ciszjordániát akarják.

2019. szept. 11. 14:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
35%
# 23 vagyok. Kérdező nincs értelme veled beszélni, téged nem érdekelnek az észérvek.
2019. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Az én kommentárjaimban nincs semmi antiszemitizmus. A náci németeket ugyanúgy elítélem a holokauszt miatt vagy akárki mást aki hasonlót tesz. Ez ma Izrael.
2019. szept. 14. 00:15
 33/34 anonim ***** válasza:
35%
Tudod kerdezo, az hogy te miket hordasz itt ossze, az senkit nem erdekel.
2019. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
65%
Mert ez egy terjeszkedő, szerző (rabló) mentalitás. Szép csendben majd elüldözik az ottani palesztinokat is, megtehetnék. Azt, hogy egy ilyen ország mit mond, azt nem szabad elhinni. Én is láttam egy dokufilmet, ahol a telepes mondja, hogy az csak szöveg, hogy békét akarnak.
2019. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!