Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan gúnyolják a szlovákok...

Hogyan gúnyolják a szlovákok a magyarokat?

Figyelt kérdés

Románok az erdélyieket bozgornak azaz hazátlannak nevezik ( tehát ha Romániába megy egy demokrata akkor bozgornak kell hívni azt aki magyarul beszél ) .


Szlovákok hogyan?


2019. szept. 13. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs külön szavuk a magyarokra
2019. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Azt nem tudom, de a románokat, szőrős talpú cigóknak, a szlovákokat, meg Tóthoknak hívjuk. Bár inkább bozgornak kéne őket hívni, hiszen szlovákia 26 éves. Sose volt ilyen ország, csak egy kitalált ország, a mocsarból betelepítetteknek.

Ha jól emlékszem a Tatárjárás után telepítették be őket. Gondold el, ha nem teszik, mára nem is létezne ez a nép.

2019. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem jól tudod utolsó, vonjál ki a tatárjárásból bő 600 évet az első egybefüggő szláv-avar királyságokig. Egyébként hála istennek idehaza illetve külföldön az emberek többsége nem ilyen primitív suttyó módon gondolkozik mint te
2019. szept. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként hála istennek idehaza illetve külföldön az emberek többsége nem ilyen primitív suttyó módon gondolkozik mint te"


Írj még ilyen vicceket, magyarország suttyó ország, utolsó a bizonyíték, arra veri magát hogy szlovákia nem is létezik. Szánalmas, neki most ettől annyira jó.


Kérdés: én úgy hallottam hogy sok helyen csak patkánynak nevezik, főleg az utoló féléket.

2019. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Még annyit írnék hogy a magyarok is hamisítják a történelmet, a belinkelt kis szöveged semmit se ér.
2019. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Buta magyarnak mondják az ottaniakat, mert a tótok számára a magyar a butaság szinonimája.
2019. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem azt mondtam, hogy szlovákia nem létezik. Egy kitalált nép, kitalált névvel.

Nekem addig semmi bajom nem volt a szlovákkal, míg kint nem dolgoztam velük. Szimplán szopattak, mert magyar vagyok, és nem kicsit köpködtek Magyarországra. Aztán mikor egy szlovákiai-magyarral leoltottuk őket a történelemmel kapcsolatban, egyből nagy lett a csend.


Amúgy, amit belinkeltem általánosban is tanultam 25 éve.


Étdekes az osztrákokat itthon nem utálja senki, pedig azok aztán adtak párszor az arcunknak. Ezen kéne elhondolkodni.

2019. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem hogy ez neked miért visszavágás, mégis te mész oda, nem ők jönnek ide. Pont ez a szégyen hogy meg egy ilyen kitalált nép is lehagyja a magyarokat.

Minden nep kitalált, nem maguktól fejlődtek ki.

2019. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem visszavágás. Ez egy felvett szokás. Egy hazátlan tolvaj nép, akit még a csehek is megvet. Ennyi.

Hogy lehagytak, nem az ő érdemük, hanem a mi szégyenünk, mert hülye vezetőket választunk.

2019. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Be épülve a köznyelvükbe egy olyan kifejezés, hogy ,,ideš jak maďar" vagyis lefordítva ,,mész mint a magyar". Ezt olyankor használják amikor nagyon gyorsan mész gyalog (nem a futásra gondolok), mint például amikor egy ismerőssel mész valamerre és ő olyan gyorsan sétál, hogy nem bírsz vele lépést tartani.


Ez egy kicsit sértő lehet de nem azzal a céllal mondják, hogy az épp arra járó magyart megsértsék ha meghallja, ez egy kifejezés nálunk ami beépült a köznyelve.


Ellentétben a többi dologgal amit sértésnek szánnak, a rasszista szlovákok sokszor cigánynak vagy mongolnak szokták nevezni a magyarokat.


Továbbá gyakran el akarják küldeni a magyarokat az országból (Szlovákiából), ugye van a ,,za Dunaj" vagyis lefordítva a Duna mögé, ezt úgy értik, hogy menjünk vissza Magyarországra. De sokszor jönnek azzal, hogy takarodjunk vissza Közép-Ázsiába vagy Mongóliába vagy valahova.


És ott van a még a híres ,,na Slovensku po slovensky" vagyis Szlovákiában szlovákul, amit akkor mondanak ha valaki megszólal magyarul, vagy ha kétnyelvű feliratot látnak.

2019. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!