Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a vége ennek, hogy...

Mi lesz a vége ennek, hogy Irán nem fér a bőrében?

Figyelt kérdés
Rakétázza Szaud Arábia legnagyobb olajközpontját, olajszállitó hajókat fog el. Ez egyelőre emelni fogja a benzinárakat. És hogy folytatódik a dolog?

2019. szept. 16. 14:37
1 2 3
 21/22 kretens ***** válasza:
Én bevallom voltam már Iránban.Én a saját tapasztalatomat a saját szememmel látottak alapján itélem meg.Csak pár dolog:a közlekedés fejlett ha valaki bármelyik Iráni nagyvárosban jár az az érzete mintha Manhattan-ban járna úgy szaporodnak Iránban is a százemeletesek.Sok rejtett tartalék van Irán gazdaságában de ezek a felesleges embargók ezt nem engedik kibontakozni.Van még valami ami talán a leg meglepőbb Iránnal kapcsolatban mégpedig az hogy a többi Iszlám országgal ellentétben Iránban van a legtöbb zsinagóga és keresztény templom.Irán alkotmánya keményen fellép és csirájában elfolyt minden az országon belüli vallási indittatásu atrocitást.A törvényeik mindenkire rassztól vallástól függetlenül egyenlően lesújt ha megsértik.Na és ami a legfontosabb.Van e valakinek tudomása arról hogy az elmúlt ezer évben Irán megtámadott volna más országot?Inkább pont őket érte folyamatos megszállás.Na és ne feletkezzünk meg az Usáról se.Az Usa egy több mint kilencmillió négyzetkilóméteres ország 340-millió lakossal.Csak egy kis összehasonlitás végett a mi kis kilencvenezer négyzetkilóméteres országunkban ha méretarányosan nézzük ez olyan mintha nálunk csak három millióan élnének.Ennek az a lényege hogy ha Amerika ésszerüen használná ki saját erőforrásait akkor nem kéne máshol a világon gazdasági érdekekből a jófiut játszania mert ugy tünik könnyebb mástól elvenni mint a sajátját józan paraszti ésszel használni.Én ugy látom még mindig csak a megszokott recept szerint dolgoznak.Konfliktust generálni ideologiát gyártani mások lejáratásához démonizálni majd megmentőként vagy magát az igazság megtestesitőjeként beállitva beavatkozni.Na ez Iránnal szemben nem fog működni.
2019. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Irán technikai fejlettseget senki sem vonja kétségbe. Éppen ezért veszélyes, ha még nagyobb befolyásra törekszik a Közel Keleten.
2019. szept. 20. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!