Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ilyen ember hogy hogy nem...

Ilyen ember hogy hogy nem került börtönbe?

Figyelt kérdés

[link]

15èves kortól lehet angliában szexszelni jól tudom


2019. szept. 29. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez 1989-ben volt, lehet akkoriban még nem foglalkoztak annyira ezzel.
2019. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ügyesen titkolta a leányzó az apuka kilétét, mert ahogy nézem a csaj se százas.
2019. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Egyenlőre még Pintér, Orbán, Mészáros és Matolcsy is szabadlábon van.
2019. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Látod mennyire más az emberi különbözőség?


Neked elsőre nem azt szúrta a szemedet,hogy 21 gyerekük született.Nekem ez ami baromi kirívó,nem az életkora a lánynak.


Ugye a törvény egy folyton változó dolog,nálunk is lentebb szállították 14 évre a kölcsönös beleegyezésen alapuló kapcsolatot,ami már legális.

Az viszont,hogy valaki mentálisan mennyire érett,változó.

Vannak,akik 20 évesen is 15 éves szinten vannak,van olyan 14 éves is,aki sok 20 évest megszégyenítő érettséggel bír.

Nyilván ilyen korban az anyaság még akkor is nagyon kirívó.

De végül is az lett az eredménye,hogy boldog házasok,ha a pasi börtönbe kerül,akkor ez nem alakult volna ma ki.


Nekem inkább a 21 gyerek,ami még kirívóbb,amikor felmerül a kérdés,miből tudták őket felnevelni,és,hogy ennyi ember egy helyen,mennyire egészséges.

Tinilányként teherbe esni,nem valami jó,de előfordul,hogy nagyszülői segítséggel felnevelik a gyereket.

21 gyereket nevelni,azt viszont el sem tudom képzelni,hogyan lehetséges.

2019. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt fejjel boldog házasok, akkor szerintem kapirgálj a saját szemétdombodon, mert ott is lesz mit...!!!
2019. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1


Naja


Pl. a középkorban vagy előtte a 13-14 éves lányokat simán kiházasították ha jött egy gazdag kérő. Jópénzt kaptak érte meg aztán etetni sem kellett...

2019. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!