Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A baloldal miért olyan intoler...

A baloldal miért olyan intoleráns a máshogy gondolkodókkal szemben?

Figyelt kérdés
Sok baloldali weboldal letiltja a neki nem tetsző kommentelőket, felhasználókat, vagy törlik a profilját. Van, ahol előbb a moderátorok nézik meg a kommentet, mielőtt megjelenne... A baloldali politikai korrektség nagyon meghatározó, ma már szinte nem lehet vicceket mondani, indulatosnak lenni, a legőrültebb dolgokat is tolerálni kell. Ha valakinek más a véleménye, az gyűlölködő. A törvénykezést is ennek megfelelően alakították ki (pl. egyes csoportokat lehet gyalázni, másokat nem). Erőszakosan terjesztik furcsa eszméiket, pl. akár törvényt szegve kötnek ki egy másik ország partjainál, bevándorlókkal ajándékozva meg azt. A jobboldal sokkal toleránsabb ennél, talán még a szélsőjobboldal is.

2019. okt. 17. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert, mintha a jobboldali nem ezt szokta tenni? :D Más szemében a szálkát, a sajátodban az esőerdőt nem veszed észre. :D
2019. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert a hatalmuk megtartásához ilyen eszközökre van szükségük! Nézd meg pl. a liberálisokat, liberál-nácik lettek, az ő liberalizmusuk, hogy mindenki azt csinál..., amit én mondok!!!
2019. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
2: Miért a Fideszt írtad le liberális címszó mögé bújtatva?
2019. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
3# nagyon tévedsz, mert én például az ilyen szar-gentini félékre gondoltam 🤔🤔
2019. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Mert legalább 9. éve hazaárulózzák őket, ráadásul a fidesz előszeretettel használ kamuprofilokat vagy beszivárgókat stb. stb.


Amit a baloldal (vagyis inkább kormánykritikusok) csinál egyes helyeken az jobbára válaszreakció, mintsem kezdeményezés.

2019. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Világszerte ez van, nálunk Kelet-Európában még jóval kevésbé is.
2019. okt. 17. 10:52
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom azért, mert a jobboldal 2012-ben hozott egy törvényt, hogy a kommentek tartalmáért az adott oldal felel. Így ha egy olyan komment van, feljelethetik az oldalt.

Szóval menj, kérdezd meg a gazditól, hogy ez miért van így.

2019. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

4: Ja, bocs, ő sz*r, mert kiállt melletted Orbánékkal szemben. Mert nem ellened, nem ellenem, nem a többiek ellen szólt, hanem Orbánék ellen, hogy röhögve tiporják sárba a jogaidat.

A CEU elüldözésével alapból sokat veszítettél. Más ország felakasztotta volna már a vezetőjét, amint elkezdte volna csesztetni a CEUt, mert baromi sok pénzt termel az itt tanuló külföldi diákokkal. Csak hát ugye nem kellett, mert nem segédkezett a lopásokban, mint pl.: a debreceni egyetem, aki 2012 sok ösztöndíjával kapcsolatban nem tud élő személyt felmuttatni.

Vagy a civilszervezetek csesztetése, ami ugyanúgy a te érdekeid is. Fölösleges behazudnod, hogy a migráncsozós szervezetek csesztették csak. Mindenkit csesztettek, aki nem akart segíteni, hogy tömjék a zsebüket tovább. Mert ma tudod mi megy? Bármi pályázatnál a Fidesznek nincs haszna belőle, lökik vissza. Kivitelezőt is már ők döntik el bárminél ki lehet. Nem haver lökik vissza.

Vagy az zavar, hogy felszólalt, hogy a pénzükből ne plakátolják már tele az országot hülyeségekkel, csak azért, mert az is jó biznisz nekik. Ne legyél naiv, ne hidd azt, hogy Brüsszel ellen akart harcolni, csak baromi jó mutyi volt. Emlékszel arra mikor a villanyoszlopokra is raktak ki két oldalra plakátokat? Na, csak az olyanok kihelyezése itt Borsodban a legapróbb településeken is 1 millió hasznot termelt a kihelyező cégeknek (az egyik munkással beszéltem, aki éppen kihelyezte, mondta egyikük se ért egyet a plakáttal, még a cég se, de az 1 millió akkor is 1 millió).

Akkor most mégis mi bajod van Sargentinivel? Tényleges dolgokat írd le, ne amit a Fidesz hazudik.

2019. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Igeeen?


Hát elmesélem neked hogy létrehoztam egy kamu-profilt a fészen, és full fideszesnek alakítottam ki. Ezután felraktam egy Gyurcsányt dícsérő posztot!


1 HÓNAPRA letiltott a fész, a jelentések sokasága miatt!!!


Erről ennyit.

2019. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Középen állónak gondolom magam.

Valóban vannak túlkapások, minden oldalról.


Egyszer engem a Tolerancia fb csoportból tettek ki, mert gondolkoztatót mertem kérdezni PC-zés helyett.


Szóval: igen, van bizonyos körök, de szerintem főleg a média generálja, ami miatt libnácik léteznek.


De, a másik oldal meg libsiz mindenkit, cimkézget, aki mondjuk emberi jogokat mer védeni akár szóban is.

2019. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!