Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar állam vegyen fel...

A magyar állam vegyen fel újabb IMF-hitelt a kormány megkerülésével, itt az újabb Bajnai és Demszky féle csomag ezt a két szerencsétlen frátert még nem kukázták ki végleg?

Figyelt kérdés
ezek szerint még nem mert a nép ajnározza és eszi a két se.ggfej süketelését(újab adósághullámba akarja dönteni ez a bankárgyerek az országot,most a mikor pont jól megy amúgy),teljes érthetetlenség....
2019. okt. 21. 11:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ha valaki érti,kérlek magyarázza meg!!
2019. okt. 21. 11:13
 2/14 A kérdező kommentje:
(nem mellesleg valaki blokkolja az egész internetes rendszeremet off)mert nem álltam be a sorba nem hajltam meg és nem estem térdre a Karácsony-Demszky-LiBajnai féle eszement rendszer előtt(még a hírtv-t is kikapcsolták amig volt a szolidaritás Matteo Salvini és pártja mellet-szégyen ez a baloldal...)
2019. okt. 21. 11:17
 3/14 A kérdező kommentje:

Gondolom hogy másnak is feltűnt hogy pont az olasz intáézet előtti szolidaritáskor menz el a kép.....

az ördög s a baloldal,nem alszik...

2019. okt. 21. 11:33
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagy moff vagy nagymuff,mert nem ugyanaz...
2019. okt. 21. 11:35
 5/14 A kérdező kommentje:
barátom ez nem komcsi legyőzés,hanem az ország adóságba döntése ,egyvégeláthatstlan kisilabizálhatatlan kisbetűs bankiszerződés csatolmány-imf ami már jópár-lásd görög hont zúzta porrá-modernkori leigázó sereg..
2019. okt. 21. 11:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor eljő a Halálcsillag és jól megreguláza a mocsok imf,komcsi,bankár,tv blokkoló,eladósitó libsiket.


Én vagyok a Halálcsillag parancsnoka

2019. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Karácsony házhoz ment, és tönkretette a géped, mert nem rá szavaztál? :D

Nincs neked véletlenül üldözési mániád vagy egyéb mentális zavarod? Kőkeményen, komolyan mondom, hogy pszichológus, vagy pszichiáterre van szükséged, nem politikával, és egyéb összeesküvési elméletekkel foglalkozni.


Egyébként Orbán hajszolta adósságba a Fővárost, na meg az összes többi önkormányzatot a bevételek elvonásával, és azzal, hogy kiszolgáltatott helyzetben tartják azokat: annak adnak, akiknek akarnak. Budapestnek nem annyira akarnak, és egy elavult metró vásárlását engedélyezte csak Orbán (a régi felújítása kamujával, mert akkor épp nem lehetett venni semmit az oroszoktól). Pedig kb. ugyanannyiért sokkal jobbat vehettek volna teljes garanciával. Na még egy dolog, ami Tarlós alkalmatlanságát bizonyítja. Erről mennyit beszél az origomandinerpestsrácok888?

2019. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

99'es újságban olvastam hogy tervezik a 4es metrót még Debiliszkí idejében azt eltelt 20év és tádám lett egy vékony keskeny savanyú de mégis mienk metró-kábé 70 milliárdós sikkasztással-mondom Dembinszky-Debiliszky idejéből-mégegyszer +20év-70 000 000 000ft sikkasztással!

komolyan mondom ezek a Demszky-Hagyó-Bajnai bagázs nem az emberekért és az építkezésért van,enyhén fogalmaztam!

2019. okt. 21. 13:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Ti már hétfőn isztok? Pláne délelőtt? Vagy ez minek a hatása nálad?
2019. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igazad van,jól mondod:tiszta vizet a pohárba-szavazz az Orbánra!köszi hogy segítettél-következőkben ezt fogyasztom,az előirtak szerint!
2019. okt. 21. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!