Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a balos-liberális-zöl...

Nyugaton a balos-liberális-zöld pártok miért nem bojkottálják a mecsetépítéseket?

Figyelt kérdés
Sok mecsetben radikalizálják a muszlimokat, erről több helyen is lehet olvasni: pl ezt mondta a német szövetségi alkotmányvédelmi hivatal (BfV) elnöke, és a leuveni Egyetem professzora, Felice Dassetto is (többek között).

2019. okt. 21. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

A Mi Hazánk Mozgalom tagjai miért nem zavarják meg a Vidám Vasárnapot?

Nagyon gyanús nekem ez a Mi Hazánk. Valamiben tuti sántikálnak!

2019. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

a bojkott azt jelenti, hogy zajlik valami, de te nem veszel benne részt. (pl. nem vásárolsz egy adott boltban, nem mész egy adott helyre stb.)


mégis miként kellene bojkottálni egy mecsetépítést?


mellékesen nem, mert a nyugaton a baloldal szereti a muszlimokat.

2019. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Valóban rossz szót használtam. A bojkottot cseréljük fel tiltásra.
2019. okt. 21. 12:12
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Kivel is dumált Orbán nem rég?

Ki mellett állt ki Orbán?

Ki jön ide?

Milyen vallású alapítványi suli lesz hamarosan Budapesten a Fidesz-kormány támogatása miatt?


Ja értem, a Fidesz szerinted a nyugati zöld párt.

Bár mintha valami olyasmit azt mondták volna, hogy ez az egész zöldség csak a Soros marhasága, és Soros meg fúj.


A Tanu* c. film új részét lehetne forgatni, van annyira vicces, ami itt folyik.


Helyesen tanú, de a film címe így van, hogy féletlen, vagy szándékos, az rejtély.

2019. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4

A feltett kérdésre válaszolj, nem Orbán felől érdeklődtem.

2019. okt. 21. 12:18
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

A mecset biztos áram,víz,tégla,cement,festék,benziz és gépekbe nélkül építik, ezért nincs vele semmi gond.(irónia)



Ebből is látszik a nyugati teljes agyhalál.

2019. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjuk már ezt a sok hülyeséget amit összehordasz kérdező.

Valaha utána néztél ténylegesen valós forrásból, hogy hol radikalizálódik a legtöbb nyugati világban élő muszlim?

Várj, segítek: az interneten.

Nem, nem a mecsetekben, ezt ott bukod, hogy nagyon sok Imám pont az ISIS elterjedése óta arról szónokol, hogy ne csatlakozzanak az ilyen szervezetekhez, ne legyenek hülyék.

Akik terjesztik azokról nagyon régóta tudnak a hatóságok, csak csesznek tenni ellenük. Honnan tudnak? Onnan, hogy ők is interneten terjesztik a radikális nézeteiket, emiatt az Anonymous és egyéb hacker csoportok simán megszerzik az adataikat, pontos lakcímtől fogvaminden, el is küldik folyamatosan a hatóságoknak, de azok csesznek tenni bármit is.

2019. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7

Akiket a kérdés alatt említettem, gondolom azok is csak a levegőbe beszéltek.

2019. okt. 21. 12:48
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Kb. ők is valószínűleg annyira néztek utána rendesen a kényes részeket is tanulmányozva, mint te.
2019. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9

Akkor a belga VSSE is felületes alakokból áll, Póczik Szilveszter is felületes figura lehet, pedig kriminológus-történész.

2019. okt. 21. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!