Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kínai kormány miért nem...

A kínai kormány miért nem biztosít ingyenes mandarin nyelvtanfolyamokat Magyarországon azok számára, akik mandarinul akarnak tanulni?

Figyelt kérdés

"a mandarin nyelvleckéket a legfőbb feladatnak kell tekinteni" - [link]


Hszincsiangban, ahol nem vagy alig akarnak mandarinul tanulni az emberek ott rengeteg pénz elszórnak a kínai kormány arra, hogy kényszerből mandarin oktassanak az embereknek. Bezzeg Magyarországon, ahol minimális szinten, de lenne igény ingyenes mandarin nyelvoktatásra, ott em működik közre a kínai kormány az emberek tudásszomjának csillapításában...



2019. nov. 25. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a Kínai kormánynak ahhoz, hogy Magyarországon ki akar mandarin nyelvet tanulni?

Ezzel az erővel bármelyik nyelvet ingyen kéne tanulni..

2019. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDD
2019. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt amúgy vágod, hogy Hszincsiang egy kínai tartomány, Magyarország pedig nem?
2019. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon kéne a kínai kormánynak bármit is biztosítani egy külföldinek?
2019. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Érdeklődj a Konfuciusz Intézetnél Pesten, hátha indítanak ilyet.
2019. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1: Olyan köze van hozzá, hogy bővítse/megalapozza a hatalmát/befolyását külföldön. Minnél többen megtanulnak mandarinul külföldön azzal minnél jobban terjesztheti a kínai kultúrát és a befolyását a kínai kormány.


#3: Na, és? Attól még suttyomban itt is növelhetné a "befolyását" és terjeszthetné a kínai kultúrát.


#4: Olyan alapon kéne a kínai kormánynak bármit biztosítani egy külföldinek, hogy növelje a befolyását külföldön és terjessze a kínai kultúrát. Az ingyenes mandarin nyelvtanfolyamokkal elősegíthetik, megalapozhatják a a kínai kultúra és befolyás terjesztését.

2019. nov. 25. 11:35
 7/10 A kérdező kommentje:
#5: Meglátom. :-)
2019. nov. 25. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudok mandarinul, csak a narancsot értem, mert állandóan M1-et nézek!
2019. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
A magyar kormány miért nem biztosít ingyenes magyar nyelvtanulást azoknak Mexikóban azoknak, akik magyarul akarnak tanulni? Csak mert tök ugyanilyen a kérdés. Én nem támogatnám.
2019. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én értem a poént és az iróniát. De úgy látom sokan nem. Szerintem is indítani kéne, könnyebb lesz az àtállás.
2019. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!