Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A klímavédelmet miért nem...

A klímavédelmet miért nem Afrikában és Ázsiában reklámozzák? Miért csak Európában és Amerikában tolják?

Figyelt kérdés

Afrikában és Ázsiában már így is iszonyatosan durva túlnépesedés van. Erre itt Európában próbálják mosni az emberek (főként a fiatalok) agyát, hogy a Föld érdekében ne vállaljanak gyereket. De persze négereket, arabokat stb engedjünk be.

EZ MOST MI A *********?


Ha valóban ilyen klímahelyzet van, akkor álljon le a szaporodással a fekete, az ázsiai stb, ide se jöjjön egy se; szülessen inkább fehér, európai gyermek és álljanak le a multinacionális vállalatok a környezetszennyezéssel!



2019. dec. 3. 08:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%

#6 Hol hallani ilyet? Talán a liberálterroristákra odafigyelhetnél.

[link]

Erre hivatkoznak benne:

[link]

A következő meg a SzülésSztrájk mozgalomról zól:

[link]

[link]

"BirthStrikers: meet the women who refuse to have children until climate change ends

...Pepino decided to publicly announce her decision – strategically making the personal political – by setting up BirthStrike, a voluntary organisation for women and men who have decided not to have children in response to the coming “climate breakdown and civilisation collapse”. "

2019. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
55%

#7 "Egyénenként Európában és USA-ban sokkal több a szennyezés. Afrikában sokan vannak, de alig szennyeznek."

Ha azt nézed hogy az egyén a saját fogyasztásával, a saját háztartásával mennyit szennyez - akkor igazad van. Mivel rengeteg a nagyon szegény és elmaradott vidék ahol még ivóvíz sincs, így igen, ez a része áll az állításodnak.

De nagyon tévedsz ha azt hiszed hogy a kontinensre vagy az országokra ezeken a vidékeken ez igaz lenne. Ugyanis a "klímának" minden ellenkező állítással szemben nem a műanyag szívószál meg a vízöblítéses vécé és a wifi az ártalmas, hanem az ipar, bányászat és a tisztítatlan szennyvíz, a durva vegyszerek a mezőgazdaságban. Márpedig tehetsz te akármit itt Magyarországon, ezen a csöppnyi kis területen, ha az afrikai bányatársaságok sokkal nagyobb területeken pusztítják ki az élővilágot és bocsájtanak ki naponta annyi szennyezett vizet, mint itt egy-egy város. Vagy építgethetsz napelemeket, szélturbinákat és használhatsz elektromos autókat - attól még ott a neked ezeket is előállító ipar tonnaszám pöfögi tisztítatlanul és ellenőrizetlenül a füstöt a levegőbe.

2019. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert mindenki csak a maga háza előtt tud sepregetni.


Az, hogy a szomszédomnak nem fontos a klímaváltozás, még nem adja meg nekem a jogot ahhoz, hogy átmenjek és pofán mossam.


"Erre itt Európában próbálják mosni az emberek (főként a fiatalok) agyát, hogy a Föld érdekében ne vállaljanak gyereket."


Egyébként ez full kamu, nem értem mire jó neked ilyen hazugságokkal hangulatot kelteni.


Amit tehetne Európa és Amerika az az, hogy kvázi megszakítja gazdasági kapcsolatait (büntetésként) a szennyező országokkal, de ha a társadalmunk arra sem képes, hogy szelektíven gyűjtse a szemetét, akkor szerinted mennyire fogja tolerálni azt, hogy a fák nevében gazdasági válságot kell majd átvészelnie?


Te bevállalnád?

2019. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
13%

"Márpedig tehetsz te akármit itt Magyarországon, ezen a csöppnyi kis területen, ha az afrikai bányatársaságok sokkal nagyobb területeken pusztítják ki az élővilágot és bocsájtanak ki naponta annyi szennyezett vizet, mint itt egy-egy város"


Az ugye nincs meg hogy az afrikai bányák nyugati cégek tulajdonában vannak. Az afrikai országok vezetői pedig ezektől a nyugati cégektől kapják a fizetésüket, többek között azért hogy ne szigorítsanak a környezetvéddelmi előírásokon. Persze ugyanezek a cégek az USA-ban meg Európában azt bizonygatják mennyire fontos nekik a környezetvédelem. Na akkor ki a felelős?

2019. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
59%

#15 Ez most komoly? Azzal védekezel, hogy nem igaz hogy Afrikában nagyobb a szennyezés mert a szennyező cégek - amik ott szennyeznek - azok másnak a tulajdonában vannak?

Tényleg halmozod a hülyeséget? Minek?

Komolyan azt akarod beadni hogy neked itt azért kell ökovészhelyzetet hírdetned és azért tüntizel hogy ne járjanak itt a legjobb dízel autók vagy ne vágjanak ki 23 db fát, mert azzal fontosabb és hasznosabb dolgot teszel, mint ha tudomásul veszed hogy OTT történik meg a valódi szennyezés és ártalom?

2019. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

"#15 Ez most komoly? Azzal védekezel, hogy nem igaz hogy Afrikában nagyobb a szennyezés mert a szennyező cégek - amik ott szennyeznek - azok másnak a tulajdonában vannak?

Tényleg halmozod a hülyeséget? Minek?"


Nem megy a szövegértés? Szót nem írtam arról hol nagyobb a szennyezés. Nem tudom hol nagyobb. Annyit irtam hogy az afrikai bányák, üzemek nagyrésze nyugati cégek tulajdonában vannak.

2019. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
49%

#14, "Az, hogy a szomszédomnak nem fontos a klímaváltozás, még nem adja meg nekem a jogot ahhoz, hogy átmenjek és pofán mossam."


De, "jogod" (nemzetközi jog?) van hozzá, mert a légszennyezés téged is érint, tehát kárt okoz neked. Ha az osztrákék úgy döntenek, hogy az importált indiai kultúra nyomására a Gangeszhez hasonlóan hullákat dobnak a Dunába és kvázi biológiai hadviselést indítanak Magyarország ellen, azt nekünk nem kötelességünk eltűrni.

2019. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

#17 Kérdezem újra, fokozod a hülyeséget?

A #7 kommentjére válaszoltam - oda is van másolva szóról szóra hogy mire és megjelöltem hogy neki szól.

Ebbe te belekötöttél és most nehezményezed hogy kijavítottalak? Olvasd már el először azt amibe belekötsz és értsd meg!

És nem, ne fokozd újra, mert itt nem én tévedtem!

2019. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

# 19


Nem az én hibám hogy retardált vagy és nem megy a magyar nyelv értő olvasása. Nem érdekel kinek a kommentjére válaszoltál. Én a te hozzászólásodra reagáltam.

2019. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
35%

#20 De hülyeséget válaszoltál! És nem vagy képes leállni!

Nem azt és nem arra írtam amit te beleláttál - ezért amit leírtál az úgy hülyeség volt. Kijavítottam, nem is egyszer - értsd már meg hogy TE nem figyeltél oda arra hogy mire mit írsz és TE írtál le hülyeséget. de ragaszkodsz hozzá tovább.

Legközelebb ha leírom a Kis Pistának hogy tévedett mert nem zöld volt a gumicsizma hanem piros, akkor majd azzal jössz, hogy nincs igazam mert sivatagban nem is hordanak gumicsizmát? Kb ennyire volt köze a szövegednek ahhoz amit leírtam. És kérve kérlek ne folytasd. Megértettem, nem vagy hajlandó belátni hogy tévedtél. Nem kell leírni újra, világos, mint a Nap.

2019. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!