Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Viccet félretéve, van valami...

Viccet félretéve, van valami alapja annak, amit a kormánypropagandában mondanak Sorosról?

Figyelt kérdés
Nyilván a nagyrésze csak egy jól kidolgozott parasztvakítás, csakhogy ugye nem zörög a bokor, ha a szél nem fújja. Van olyan valós ténykedése az embernek, amire a kormány a "kultuszát" építheti? Valamit csak alapul kellett, hogy vegyenek.

2019. dec. 10. 21:54
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

17 - es. Ez jutott eszembe nekem is.


Tehát egy szemétláda és pár hajóval migránsokat szállított, valószínűleg Olaszországba. Még mindig nem értem, hogy nekünk, magyaroknak miért is kéne félni tőle. Mondott bármikor olyat, vagy utalt esetleg rá, hogy ő a magyar nép (nem kormány) ellen akar cselekedni? Valahol elhangzott, vagy esett rá utalás, hogy migránsokat akar ide betelepíteni az országba?


Ha akkora befolyásos ember, mint amilyennek elmondjátok, akkor simán tehetett volna valamit, mi tartja vissza?


Továbbá azesetben, ha lépne ellenünk, akkor a kormány meg tudná állítani? Pontosan hogyan?


És ha tényleg egy véleményét felvállaló, szókimondó emberről van szó, akkor miért nem esett még szó tőle a magyar nép ellen?


Ezek a kérdések merültek föl bennem.


Jelenleg úgy gondolom, hogy mindössze egy romlott milliárdos, aki meg tudná tenni, amit a kormánymédia állít róla, ezért jó alapanyag az ellenségképgyártáshoz. Viszont erre semmi jel nem volt még. Ennyi erővel mondhatnák már azt is, hogy az USA - tól félnie kell a magyaroknak, mert képessége lenne rá, hogy pár atommal letöröljön minket a térképről. Mondthatnám, hogy egy kokszos testépítőtől félni kell, mert erkölcstelen, mivel ugye kokszol és ha akarna fél kézzel megfojtana. De akar? Mi lenne az indítéka és miért foglalkozna velem, amikor csak egy utcai, 80 kilós jött - ment vagyok? De még ha el is hinném ezeket, az első esetben mit tudnánk, a másodikban mit tudnék tenni, ha megtámadnának, megtámadna?

2019. dec. 11. 00:19
 22/60 A kérdező kommentje:
Nem kötekedni akarok, de az általatok leírt dolgok alapján az, amit a kormány állít róla elég nagy logikai baki.
2019. dec. 11. 00:21
 23/60 anonim ***** válasza:
39%

Ha ennyire "sátáni" meg mindenféle, akkor hogyhogy nem történt még feljelentés? Oh várjunk, de hát már tettek!

Csak épp pont a fideszes hatóság szüntette meg az eljárást. Hogy is van ez?

2019. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Mármint nem az, hogy szemétláda, azt elhiszem.
2019. dec. 11. 00:22
 25/60 anonim ***** válasza:
56%
#21 Jól megmutattad hogy a valóság téged nem is érdekel. eszedben sincsen megnézni azokat az oldalakat, szövegeket, videókat amiket belinkeltünk neked. semmi mást nem akartál mint fideszezni meg zorbánozni egy sort és közben éltetni Sorost meg mosdatni.
2019. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
26%

#13:

Magadnak mondasz ellent, és a logikának: nem törvényes ügyletekkel, törvénytelenül hogy lehet a törvények mögé bújni? :D Milyen ítélet van ellene, és hol?


takács, te hihetetlenül ostoba vagy, nem is véletlen, hogy komcsi vagy. A belterjes családi örökséged lehet az ok.

2019. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Éltetni Sorost?!! :D Te bolond vagy ember? Előbb mondtam, hogy egy szemétláda. Megnéztem a linkeket, de a kérdéseimre egyik sem adott választ. Az Orbán, meg a Fidesz nevét pedig ki se mondtam. Ha valóban az a valóság, amit te állítasz, akkor miért nem válaszolsz azokra a roppant egyszerű kérdésekre, amiket föltettem? Mert a te valóságod jelenleg elég nagy logikai bakinak tűnik. Ehez nem kell egy Einsteinnek lenni.
2019. dec. 11. 00:56
 28/60 anonim ***** válasza:
33%

6.

Orbánt "kitaníttatta"? Arra az 1. szabad választások előtti 3 hónapra gondolsz, amit Orbán Angliában töltött az alapítványának az ösztöndíján?

14.

"CSAK a kiskapukat használta ki"? Hát igen. Őt magát is egy eszetlen ember mentette meg 45-ben, kiskapuk kihasználásával. Ő meg engedelmesen fosztogatta a kiskapuk nélküli -volt- sorstársait. Utólag mit is mondott róla? Hogy ha ő nem tette volna, tette volna más. Micsoda önfeláldozó jellem, magára vállalta a bűnt, és vele a hasznot.


Biztos azóta is azért dönt romba egyes dolgokat, akár országokat, hogy az abból szerzett haszonból jótettekre is fordíthasson. Hogy is hívják az ilyen személyiséget? Ő büszkén vállalja, hogy Istennek érzi magát, mert úgy tud befolyásolni eseményeket.


Kérdező: helyesen: "nem zörög a HARASZT, ha a szél nem fújja". (a bokor nem "zörög", csak a száraz levél)

2019. dec. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
0%
Soros Györgynek legalább nem cèlja duktatúrát kiépíteni Európa közepén mint egyeseknek, akik a nyílt diktatúrát kizàrólag azért nem vezették mèg be Európában egyedülállóként, mert attól fèlnek, hogy akkor az Unio nem küld ellopható milliárdokat. De nagyon szeretnènek bevezetni, feszegetik erősen a hstàrokat.
2019. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
44%
*határokat
2019. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!