Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Viccet félretéve, van valami...

Viccet félretéve, van valami alapja annak, amit a kormánypropagandában mondanak Sorosról?

Figyelt kérdés
Nyilván a nagyrésze csak egy jól kidolgozott parasztvakítás, csakhogy ugye nem zörög a bokor, ha a szél nem fújja. Van olyan valós ténykedése az embernek, amire a kormány a "kultuszát" építheti? Valamit csak alapul kellett, hogy vegyenek.

2019. dec. 10. 21:54
1 2 3 4 5 6
 51/60 mindentudó99 ***** válasza:
63%
Lemaradt [link]
2019. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
67%

#46 és arra is van pénze, hatalma, hogy magyarországot felvásárolja, vagy legalábbb is csődbe döntse, akár 1 hét alatt.

De nem tette meg, talán azért mert csak a komcsik finkelsteini ellenséggyártásának célpontja, amúgy tojik egy olyan jelentéktelen, lepukkant kis országra, mint ez...

2019. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
30%
45-ös! Köszönöm, hogy alátámasztod videóval is, amit mondok róla, -mondjuk ezt már évekkel ezelőtt láttam- de kétségkívül jó okulásra, elvégre azt bizonyítja ez is, amit mondok, hogy Soros nem titkolózik, azt csinálja, amit mond, nem szégyell semmit és nem is tagad le semmit. A könyveiben is szépen benne van az élet és üzleti filozófiája, most belinkeltél egy videót, ami alátámasztja, hogy így van. most már csak az érdekelne, hogy fideszesék ezt hogyan forgatják ki? Felvilágosítanál az éppen kanonikus értelmezésről?
2019. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 mindentudó99 ***** válasza:
38%
Nincs ezen kiforgatni való. Elmondja őszintén pl hogy segített kifosztani az elhurcolt zsidó tarsait. Kihangsúlyozva hogy ebben semmi kivetni való sincs. És lelkiismeretfurdalása sem. De a te értékrended szerint ez nem kifogásolható. Remek ember lehetsz te is.
2019. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
Mindentudóka. Ne legyél már ennyire alpári gyökér légyszíves. Nyilván azért kérdezem, mert nem tudom. Ha tudnám nem kérdezném. Tudod ezért tesznek fel az emberek kérdéseket. Nem hiszem, hogy magas lovon ülnék, attól hogy nem kajálok be elsőre mindent, amit hallok. Mindössze további kérdéseket tettem fel, amiknek a felére még mindig nem sikerült válaszolni, ne beszélj mellé.
2019. dec. 12. 12:26
 56/60 mindentudó99 ***** válasza:
64%
Rosszul esik a szembesítenek a valósággal mi? Még pénzbüntetést is kapott a magyar pénzintézet elleni támadás miatt. Ezt màr nehéz elhazudni mi? Kellemetlen a valóság ugye? Kettőnk közül meg te vagy alpári.
2019. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
75%

#53

Pontosan ez a lényeg és ezt mondjuk már évek óta, hogy nincs itt semmi konteó vagy kitaláció -ezt csinálja, ezek a szándékai. Amit nem vagy képes megérteni hogy a soros-terv nevezetű dolog attól még rossz, az országnak, Európa népeinek a kárára van, hogy nem titkos hanem nyíltan beszél róla. Hiszen ezt mondjuk nektek - hogy maga Soros beszélt róla és nem mások találnak ki ilyesmiket.

Azt műveled amit gyurcsány "igazságbeszédével" tettétek. Hogy megpróbáltátok elhitetni, attól mert kiderült hogy azokat mondta, máris nagyszerű dolog lett - holott csupán kiderült hogy azokat bevallotta, elmondta.

Attól mert egy rabló nyiltan kimondja egy riportban hogy célja az összes festményt megszerezni a galériából és ennek érdekében a saját embereit akarja a biztonsági szolgálatba juttatni - még nem változik meg maga a tett, hogy lopni akar.

2019. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
36%

Mindentudó


Azt is elmondja, hogy az apja adta hozzá ahhoz az emberhez, hogy életben maradjon a fia. Ahogy arról is szót ejt, hogy gyerekként még nem látta át az összefüggéseket, utólag pedig azért nem marja magát miatta, mert csak szemlélőnek tartotta magát, akinek nem volt ráhatása a végeredményre. És ebben sajnos igaza is volt.


A pénzügyi tevékenységéről is tudja, hogy nem etikus, de ami világosan kitűnik belőle, hogy Soros (ahogyan a legtöbb spekuláns amblock) nem "megtámad" piacokat, hanem kereskedik. Önmagában Soros senkinek se ártott, hanem a többi tőzsdeügynök utánozta az öreget. Ezen a ponton döntsd el, hogy az a hibás, aki "példát" mutat, vagy az, aki követi.


Önmagát Sorost hibáztatni dolgokért szerintem hülyeség. Általánosságban az ilyen kapitalista tőzsdecápák ellen fellépni, annak látom értelmét.

2019. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
25%

Ha számít, lássuk meg, hogy a kérdező ELEVE úgy indított, hogy "viccet félretéve". Aztán a kiegészítéseknél pl. "kérdést azért tesz fel az ember"...

NEM. MI, magyarok teszünk fel "azért" kérdéseket, de vannak kultúrák, ahol a kérdések feltevésére az ellenfél kiismerése miatt tanítanak, képeznek.

2019. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

"Mindentudó"


Szembesíteni a valósággal? Ez végképp nem értem hogyan jött neked. Miért viselkedsz úgy, mintha vitatkoznánk? Ebből nekem nagyon az jön le, hogy nem akarsz mást csinálni, csak tolni az agendádat. Küldesz nekem egy linket, ami válaszol a hat kérdésem közül az egyikre, aztán meg úgy viselkedsz, mint aki hú de megmutatta. Te vagy az, akinek nem tetszik, hogy nem kajálom be az állításaid bizonyítás nélkül, amikor meg azt kérem, hogy bizonyítsd, akkor meg kényelmetlenül érzed magad, majd hőbörögve válaszolsz egyre a sok közül, mintha nem ez lenne az alap.


Nem pártkatonák betanult szövege érdekelt, úgyhogy nem tudom miért lepődsz meg ha továbbviszem a kérdést, hogy ezt kiküszöböljem.


De az én kva anyámat, hogy kérdezőként merek kérdezni kérdéseket.

2019. dec. 12. 18:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!