Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért végezték ki drónnal...

Miért végezték ki drónnal Szulejmánit?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

" –Trump, nem mered ebben az elmérgesedő helyzetben megöletni az olajexportőr ország nemzeti hősét.

–hold my beer"


Szerintem így zajlott az akciót megelőző taktikai megbeszélés a Fehér Házban

2020. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért? Mi volt az ok? Nagyeszű? Eddig én is eljutottam.
2020. jan. 5. 23:52
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert Trump idióta. Obama sem volt egy jó elnök, de legalább alatta béke volt...

Ez a Trump egy igazi gyökér.

2020. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Olyan humortalan vagy. Nem volt valódi ok, ezt próbáltam elmondani.
2020. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Mondvacsinált okból ölték meg, semmi konkrét és semmi rendkívüli nem történt, ami indokolta volna. Ez kb. olyan volt, mint amikor lerohanták Irakot, mert állítólag tömegpusztító fegyvereik voltak, aztán kiderült, hogy hazugság volt.
2020. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Röviden Izrael miatt. Irán Izrael ellensége, úgynevezett "terrorszervezeteket" finanszíroz (olyanokat, mint nálunk az 56-os harcosok voltak). Antiszemita, terrorista.

Az a durván 10 millió ember, akit Amerika megölt Ázsiában, az meg járulékos veszteség. De megérte, Vietnám, Irak, Pakisztán, Szíria, Afganisztán már élvezi a demokrácia gyümölcseit...

2020. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer majd jól megszívják az amcsik is, a nagyvárosaik helyén csak gigantikus kráterek lesznek, azok nélkül meg visszasüllyednek az 1800-as évek vadnyugati szintjére. Addig provokálják az ellenséget, míg valakinek elgurul a gyógyszere, és megnyomja a piros gombot. Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik.
2020. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ha volt is rá okuk hülyén csinálták. Fel kellett volna robbantani a vérbe aztán rákenni valami szélsőséges idiótákra, azok még örömmel vállalták is volna.
2020. jan. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Számos támadást tervezett amerikaiak (és érdekeltségeik) ellen és mostanság is egy ilyen támadáson dolgozott állítólag, ezért.
2020. jan. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Azért azt ugye sejteni lehet, hogy az igazi okát valószínűleg mi nem fogjuk tudni sosem!
2020. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!