Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért népszerű a nyugati...

Miért népszerű a nyugati országokban a genderizmus?

Figyelt kérdés

Mikor lett ennyire felkapva ez a téma? Nem emlékszem rá, hogy 20 évvel ezelőtt ennyire nyomattak vna....

Furcsa ez az egész elképzelés, ugyanis egy ember megszuletik, akkor már el van döntve h milyen nemű. Sőt már előtte eldol meg az anyaméhben.



2020. jan. 21. 18:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező,neked nincs fogalmad arról mit jelent a genderizmus.
2020. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem tolják, csak nem ugat bele a kormány mindenbe. Ezt hívják demokráciának.
2020. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Alex Fly ***** válasza:
Nem népszerűbb, mint ezelőtt évizedekkel; csak akkor még nem használták rá ezt a kifejezést.
2020. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem népszerű, csak a populista konzervatív pártlapok fújnak fel néhány kiragadott esetet szavazatszerzés céljából.
2020. jan. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha a gender studies-ra gondolsz, az már 20 éve is volt dehogynem. Itt Mo-n is. Lehet nem nyomatták ennyire, vagy az is lehet hogy nem volt még elég eredményük és hozzád amúgy sem jutottak el. Ez egy tudományos irányzat. Idő kell amíg bejutnak a mainstreambe is.
2020. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Molyember ***** válasza:
61%

Nem, a magyarul "társadalmi nemek tudománya" rohadtul nem arról szól, hogy a férfiak csináltassanak melleket maguknak. Ez egy tudományág, ami a nemi szerepekkel foglalkozik, de az erről véleményt alkotók többsége még a tudomány nevét sem érti, főleg nem a kutatási területeit. Mint amikor érettségit alig szerzett emberek beszélnek okosan pl. a fekete lyukakról. Valaki elterjesztette, hogy ez a "genderizmus" (?) arról szól, hogy legyünk melegek, de főleg az ártatlan gyerekek, és azóta az összes szerencsétlen ezt bégeti utána.

A társadalmi nemekkel foglalkozó tudománnyal kapcsolatban nincs helye politikának, sem semmiféle ideológiának, vagy hasonlóknak, ahogy nem lehet politikai véleménye az embernek a matematikával kapcsolatban sem. Hogy mégis van, az csak az emberek végtelen butaságát és megvezethetőségét bizonyítja.

2020. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Én ágynemű szeretnék lenni. Beszéltem egy 5 éves sámlival, ő azt mondta, ha nagy lesz, hokedli lesz... Úgy elérzékenyültem, hogy nedves lett az ágyneműm. Azaz én...

Hát nem szép...?


Már-ki

2020. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Miben ártott KONKRÉTAN neked a genderizmus?

Sorold fel tételesen, és indokold meg, és magyarázd meg, hogy milyen sérelmet okozott neked, és ezt hogyan követik el!


Tehát ennyi erővel az is kérdés, hogy miért olyan nagy baj ez a tudomány, hogy ennyit van támadva.

2020. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8%

Az öt éves kis aranyos sámli mondott nekem egy mondókát, amire én másként emlékeztem, de hát akkor jöttem rá hogy én másként vagyok:


Volt egyszer egy ember,

szakálla volt gender


Így kezdődött, és én akkor megint elérzékenyültem. Ezért érzem én magam ágyneműnek, ha ez ellen kifogása van valakinek, nem értem.


Már-ki

2020. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Molyember ***** válasza:

Szerintem sok jobbos keveri a pszichiátriával. Attól még, hogy hülyeségeket beszéltek, nem lesz igazatok. Még akkor sem lesz, ha ezzel elnyomtok minden mást. Látszólag igen, de valójában csak takonygerincetek lesz.

Ez a társadalmi nemekkel foglalkozik, ezeket vizsgálja és írja le. Tetszik érteni? Leírja. A társadalmi nemeket. Nem vitatja, hogy kettőnél több biológiai nem van, még akkor sem, ha ezt valamiért nagyon szeretnétek.

2020. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!