Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért népszerű a nyugati...

Miért népszerű a nyugati országokban a genderizmus?

Figyelt kérdés

Mikor lett ennyire felkapva ez a téma? Nem emlékszem rá, hogy 20 évvel ezelőtt ennyire nyomattak vna....

Furcsa ez az egész elképzelés, ugyanis egy ember megszuletik, akkor már el van döntve h milyen nemű. Sőt már előtte eldol meg az anyaméhben.



2020. jan. 21. 18:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem értik meg hogy én társadalmilag és szociálisan ágyneműnek érzem magam, akkor kiköltözök Németországba és ott elismerik. Szegény kicsi sámli... Beszéltem a biológiai apukájával (aki megsúgta nekem, hogy senkinek nem meri mondani itthon, de ő társadalmilag mogyorófavessző, könnyen hajlik, takonygerince van, de visszaáll mindig, mert ő vessző), hogy nagyon szeretik otthon a kicsi sámlit, csak egyszer véletlenül ráült... Szerencsére a kicsi sámlinak csak egyik lába törött, de az Asztalos Pista meggyógyította.

A kis sámlival és apukájával mi kimegyünk Németországba, ha nem lehetek itt ágynemű.


Már-ki

2020. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Már-ki nagygender hogy merészeli apának hívni a gyereke rokonát,maga neon náci.
2020. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kapát akartam írni, nem kapát írtam? Mert először apát volt aztán lapátra tették és akkor kapott egy hátsó fali kapát. Akkor klimaxi halálba esett és azóta foszforizálódott és megvilágosult, hogy az evolúció csúcsán kapa lett belőle. És azóta kapának érzi magát. Ásó, kapa, nagyharang, a szentháromság része. De azt nem tudom hogy a gyerekének az apját hogy szülőztem le? Ja a Neon Nándor, a Náci? Ő az félsikertestvérem. Ő vágynemű.


Már-ki

2020. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Így már más,nekik jogaik vannak!!!!
2020. jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen mert jogi alkatúak. Az alkatmányban is bene van.


Már-ki

2020. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!