Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országban/országokban...

Melyik országban/országokban a legboldogobbak az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy lista ahol pld top5-ban azt hiszem Dánia, Finnország, Norvégia, Amszterdam és Izland szerepel.


World Hapiness Report a Wikipédián.


[link]


Ugye ebben a mérésben a GDP is erős szerepet játszik, ami szerintem nem feltétlen mérvadó hisze szegényebben is lehet boldogabban élni.


Tudtok esetleg ilyenre példát, ahol nem kiemelkedő gazdag volt az ország, de még is az emberek nagyon boldognak tűntek ? Vagy rosszul gondolom hogy a gazdasági jólét annyira nem is fontos ?


Ti mit raknátok be a TOP 3-ba vagy TOP 5-be ? ( Merre jártatok a világban és mit tapasztaltatok ? )



2020. jan. 26. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Magyarország.
2020. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igaz nem ország, de nézzél meg filmeket a busmanokról:) Mind sugárzik a boldogságtól.
2020. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Románia
2020. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
61%
Magyarországon a legboldogabbak,azé irom mer én is magyar vagyok,és imádom a hazámat jó hely kivéve hogy sok a hülye XD Az szar
2020. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Neurotech ***** válasza:
El sem tudom képzelni, hogy mi alapján nézik a boldogságot. Nyilván az életszínvonal a legmagasabb a Skandináv országokban, de hogy sokkal kevesebbet mosolyognak, múlatnak, "élnek" mint pl egy mediterrán nép az is tuti.
2020. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Neurotech igen pont erre gondoltam én ezzel a kérdés feltevéssel, viszont kevesebbet is kell aggódniuk a megélhetési, biztonsági, egészségügyi és politikai kérédések illetően.


Bár mi ilyen szempontból bénán toljuk mivel ezeken a területen mind gyengék vagyunk + sírva vigad a magyar :D

2020. jan. 26. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a legszegényebbekben. Mint pl India.

Nem hiszek az ilyen felmérésekben.

2020. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Orbániában minden igaz szívű kipcsak boldogan él
2020. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Magyarorszag, azon belul is a rozsadombon
2020. jan. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dániában úgy tudom.
2020. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!