Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondja anyám, hogy a...

Miért mondja anyám, hogy a brit állampolgár magyarok örökké másodrendű állampolgárok maradnak?

Figyelt kérdés
Szerintem ez baromság és iszonyatosan irigylem azokat akiknek sikerült már elmenni innen. Kár hogy soha nem dolgozhattam a UK-ben (nyelvtudás hiánya miatt) és vszeg már nem is lesz többé lehetőségem a brexit miatt.

2020. febr. 1. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát, rosszul gondolod.
2020. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

persze, persze.

Mert magyarok csakis 2004 óta léphetek a britek földjére és dolgozhattak ott, ugye? Hát nem.

Ha TE tennél érte akkor mehetnél, mert NEKED kell nyelvet tanulni hozzá és nem másnak, neked kell állást keresned és nem másnak.

A hozzád hasonlók nem azért nem mennek innen el mert nem lehet nekik, hanem mert nem képesek rá. Pontosan emiatt nem viszed itthon sem semmire és nem azért mert itt olyan rossz az élet. TE vagy képtelen a jobb életre, ennyi.

2020. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
2 es a képes és az akarat hiánya kifejezést ne keverd, mert innen úgy érződik hogy külső tényezők miatt nem tudná ezt tenni
2020. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
#2 Tipikus fideszes, sugárzik a gyűlölet és az ellenszenv minden megnyilvánulásotokból.
2020. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
#3 Ő maga írja le a kérdésben hogy a nyelvtudás hiánya miatt és a brexit miatt. A nyelvtudás csakis rajta múlik, a brexit meg nem akadályoz meg senkit a kinti munkában. Csak másképpen kell csinálni hogy kint dolgozhasson. Egyik sem olyan hogy ne rajta múlna.
2020. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Mit jelent az,hogy "másodrendű"?


Van valamilyen diszkrimináció a bevándorlók felé?


Itthon,aki nem csinál 3 gyereket,az másodrendű,fizethet több adót.

Itthon vannak másodrendűek."Akik nincsenek velünk,ellenünk vannak".


Hagyjuk már ezt a hülyeséget.

Az meg,hogy az utca embere hogy tekint rád,kit érdekel?

2020. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
4 es én tudom az a kisebbség ezen oldalon, legalabbis erre jöttem rá mikor Fideszre is és ellenzékrol írtam pár dolgot, pontosan kijott a 10-90% értékelés, normális esetben mindkettő 100% lett volna mert tényeket írtam le, de úgy látszik a másik oldalnak fáj az ami az adott fél számára pozitív dolog és muszáj lepontozni, ez meg egy tipikus magyar dolog.
2020. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a spanyolok szokták mondani az Usa-ban. Csak az ő gyermekeik és az unokáik lesznek teljes értékű polgárok.

Uk-ba ki lehet menni nyelvtudás nélkül is, kinti kapcsolatok kellenek hozzá. Fekete mosogatónak például, az ilyen alja munka. Valahol el kell kezdeni.

2020. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért valószínűleg a kedves mama arra gondolt, hogy az angolok számára van a MI és az ŐK. És ebbe a mi-be aztán sosem fog belekerülni se magyar, se lengyel.
2020. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Neurotech ***** válasza:
84%
London lakosságának több mint a fele nem angol statisztika szerint, a valóságban valószínűleg már csak az 1/3 angol. Tehát ki fogja ott a magyarokat másodrendűnek tartani? A szintén bevándorolt pakisztáni?
2020. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!