Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy a koronavírus sokkalta...

Hogy a koronavírus sokkalta jobban hat a sárgákra, azért lehet mert biológiai fegyver? Biomérnöki folyamattal keletkezett?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a koronavírus szekvenciájának egy része teljesen azonos a HIV viruséval. ILyen nem lehet csak mesterséges folyamattal elérni. Ha megnézed a wuhani korházakat. Minden folyosón 5-6 ember van akit letakartak, még elvinni sem tudták és akkor az utcán összeesőket még nemis számoltuk. [link]


Míg máshol még áldozatot sem szedett (ez jó). Pl egy britt 24 éves tanár is mezei szesszel és fokhagymával gyógyult ki a korból. Gyógyszert sem szedett. Lehet rénk nem is hat?



2020. febr. 6. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát persze... :D Én meg Einstein reinkarnációja vagyok.

Honnan szedted ezt, hogy sokkal jobban hat a sárgákra? Ha Magyarországon keletkezett volna ez a vírus, akkor azt állítanád, hogy jobban hat a fehérekre, mert Kínában csak 1-2 embert fertőzött meg?

2020. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Valaki még képes hinni az olyan bulvárlapoknak, mint a Blikk? :)
2020. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Van egy eltitkolt részlet is a tanulmánynak, amiről még a Blikk sem mert írni, vagy nem értesült róla.


Sokkal több heteroszexuális fertőződött meg, mint homoszexuális, így a heteroszexuálisokat akarják irtani hogy kihaljon Kína lakossága, illetve homoszexualitásra kényszeríteni a 100%-ban heteroszexuálisokat is.


Addig dugjál, amíg engedik, mert hamarosan az EU-s kötelezettség lesz betiltani a heteroszexualitást, átnevelőtáborok lesznek, ill. oltások meg génmódosítások is, bár azt már most is kapjuk a külföldi gyorséttermek által.


Csak a fokhagymás pacal véd de akkor is sok pálinkát kell inni!!!!!

2020. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
De nehogy kínai fokhagymát használj!
2020. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
É lenni nem beteg,hapciii🈵🈴
2020. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Vélhetően igen.
2020. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
15:32: számomra a Blikk eddigi legnagyobb oknyomozása egy pár évvel ezelőtti cikk volt, ami azt állította, hogy az orosz oligarchák kedvenc szórakozása szomáliai kalózokra vadászni. Azóta a legkisebb mértékben sem tudom őket komolyan venni.
2020. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Semmi közös nincs a HIV és e között. A HIV az immunrendszert támadja és cseszi szét . A korona vírus meg megkerüli az immunrendszert és a légző rendszert valamint a veséket támadja, csepfertőzéssel terjed a HIV nem. Te úr isten milyen hülyeségeket hisznek el az emberek.
2020. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

#10

Ezen nincs mit furcsállni. Vannak, akik nagy események mögé szükségszerűen nagy dolgokat látnak, számukra elképzelhetetlen, hogy valami egyszerű legyen rá a magyarázat.

2020. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább arra gondoltam, amikor kitört a járvány, mert egyébként nem szokott, hogy az amcsik nagyon nem akarták, hogy megbénítsa a világot kínai kereskedelmi hatalom, ezért valami amerikai elszórt ott egy vírust. Már régen megvan az ellenszere az USA-nak, csak hagyja, hogy beleroppanjon Kína. Piszkosak voltak mindig az amerikaiak úgy mint az oroszok.
2020. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!