Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy a koronavírus sokkalta...

Hogy a koronavírus sokkalta jobban hat a sárgákra, azért lehet mert biológiai fegyver? Biomérnöki folyamattal keletkezett?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a koronavírus szekvenciájának egy része teljesen azonos a HIV viruséval. ILyen nem lehet csak mesterséges folyamattal elérni. Ha megnézed a wuhani korházakat. Minden folyosón 5-6 ember van akit letakartak, még elvinni sem tudták és akkor az utcán összeesőket még nemis számoltuk. [link]


Míg máshol még áldozatot sem szedett (ez jó). Pl egy britt 24 éves tanár is mezei szesszel és fokhagymával gyógyult ki a korból. Gyógyszert sem szedett. Lehet rénk nem is hat?



2020. febr. 6. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én azt láttam egy orvos videojában, hogy az igazolja, hogy biológiai laborban hozták létre ezt a koronavírust, hogy van benne a HIV-vel teljesen azonos RNS láncok.


Namost a láncok egy részének azonossága nem lehet evolúció véletlen eredménye. Ott teljesen ugyanazok a lácok nem jöhetnek véletlenül létre. Valószínűsége 1:10 000 000 hoz. Teljesen bizonyos, hogy ez egy biotechnológiai laboratórium terméke. Azt azonban elismerem, hogy nem szabad ezt a társadalomban pánikot keltve így elmondani, mert felerősíti a konteos hangulatot, ami nem véletlenül már így is magas.


Szóval. Minden kétséget kizáróan igaz, hogy biotechnológiai laboratóriumban fejlesztették ki, de ez nem publukis!



Ja és hozzáteszem, hogy azt már kiderítették, hogy a koronavírus NEM A WUHANI HALCIACRÓL származik. Akkor honnan?...

2020. márc. 9. 11:11
 12/12 anonim ***** válasza:
A jelek szerint a digók ellen fejlesztették inkább ki, a sárgák túltették maguk rajta. :D
2020. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!