Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért lett kipécézve a jobbold...

Miért lett kipécézve a jobboldalon Greta Thunberg?

Figyelt kérdés
Így is, úgy is az a jövő, hogy zöld energia, önvezető elektromos autók. Pusztán gazdasági szemmel is ezekben lesz üzlet a jövőben.

2020. febr. 15. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

10-es De miért baj az, ha elüt valakit?


Az nem egyéni döntése, amit elvesz a diktatúra, teljesen mindegy, hogy barna, vörös vagy zöld?


Elvégre a te logikád szerint minden egyéni döntés, abba akkor minden belefér, nem?


Tehát egyéni döntés a bűnözés is vagy egy szerződés be nem tartása is, elvégre is ezek mind az utadban állnak és nem arról, hogy "Hanem arról, hogy élvezd, arról,hogy élj."

2020. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

Grétácska kötelez mindenkit a saját beteg agyszüleményeinek végrehajtására:


1-greta szerint ne együnk húst,mer csak

2-a radikális greta fanok elkezdenek hőbörögni,teleíni minden a zagyvaságaikal

3-a megvezethető tömegek beveszik a dumát ês elkezdenek tüntetni meg bojkottálni a húsüzemeknél

4-a húsüzem behódil a látszólagos tömegnek

5-én és a húsevők pedig nem fognak húst enni mert greta szerint az nem jó.


Ha greta helyére hitlert írsz a hús helyére meg zsidót kész is a 4.birodalom.


Ez a diktarúra.

2020. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem a kislánnyal van gond hanem a debil szüleivel és azzal a sok ostobával aki oda rakja szegény lányt cirkuszolni hogy aztán tényleg senki se vegye komolyan a témát.
2020. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vagyok "oldali", ki se pécéztem, csak belenyomták az arcomba.

Vannak ilyen korú lányaim, ők boldogabbak.

2020. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem ő a baj, egyszerűen a jobboldaliak nem akarják elfogadni, hogy ez egy valós probléma.


Ehhez a kérdéshez is kik jöttek tőlük, édes istenem. Zsidózó idióták meg szociopaták pl. 10.válasz.


Gyakorlatilag jobboldaliság=önzés

tenni kellene valamit=ők nem teszik míg nincs hasznuk belőle

2020. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

Hát el is baszarintották a benzint, azóta rosszabbul megy az autó. Lehet a motor is tönkremegy, de majd jól letagadják, hogy nem attól van.

Én csak jókat röhögök:

- mindenki tartsa vissza a fingást, böfögést, főleg a tehenek

- legyünk boldogtalanok, mint Greta

2020. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%
15, a probléma évtizedek óta lejárt, akkor kellett volna kampányolni, ma már visszafordíthatatlan a folyamat. Nem a kellő helyen kampányolnak, nem a kellő eszközökkel. Pl. egy ilyen környezetkímélő autó sokkal környezetszennyezőbb állítólag...
2020. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!