Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én értem, hogy vannak ilyen...

Én értem, hogy vannak ilyen emberek a jobboldalon (filmben az apa), és ez egy tök normális hozzáállás. Csakhogy nem ez a többség, nem értem a többit, aki régen a szocikra szavazott. Ők mifélék?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 28. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán az, hogy amit most Orbán csinál az sokban hasonlít arra a régi rendszerre és nem akarják azt vissza.


Az, hogy Mészáros Lőrinc 300 milliárdos vagyonnal rendelkezik az szerinted egy nemzeti érzelmű, ügyes és tehetséges vállalkozó teljesen normális fejlődése?

Szerintem meg államosítás. Így veszti el az állam (a mi pénzünk) pénze a közpénz jellegét. Nyilván államosítani nem lehet; az rengeteg emberben visszatetszét keltene, helyette egy ilyen trükkel "államosítanak" mert azért félreértés ne legyen, az a sok pénz az nem Mészáros Lőrinc pénze; az a Magyar Állam pénze amivel a Fidesz szabadon rendelkezhet és elszámolnia se kell róla, hiszen papíron magáncégek, magánszemély vagyona. Ezért olyan drágák az állami projektek, ezért csinálhatja többszörös áron a fejlesztéseket Mészáros Lőrinc és cége; az a pénz mind a saját zsebükbe megy vissza.


Civilek baszogatása, műellenzék tartása (szerinted pl. Gyurcsány hogy a fenébe lehet még mindig a politikai porondon ha bűnösnek tartják a 2006-os események miatt), a lehető legtöbb sajtó állami kézbe vétele; ezek így nem emlékeztetnek kicsit téged a régi szoci időkre?


Értem én, hogy globalizmus vs nacionalizmus(nem egyenlő nácizmus) és a globalisták nem veszik észre, hogy invázió van Európa ellen és védekezni kell stb., de ami számomra ebben poén az az, hogy mindkét fél meg van győződve arról, hogy a másik oldal fogja pusztulásba és/vagy háborúkba sodoroni Európát és a világot; holott szerintem mi közösen fogjuk ezt összehozni, mindenki részese lesz és minnyájan szenvedni fogunk.

2019. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!