Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában miért nincs...

Nyugat-Európában miért nincs annyi roma mint a Balkánon vagy Magyarországon?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert ott talán még dolgozniuk is kéne. Itt lehet eltengődni, sőt élősködni nyugodtan, simán nem kellett továbbmenniük.
2020. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xDDD egyébként azért tettem fel a kérdést mert Walesben élek és mindig a magyarokra mondták amikor ott éltem,hogy rasszista de itt kb fele annyira nem tolerálják a mentalitásukat mint ott.
2020. febr. 28. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Amerikában is élnek cigányok, illetve Írországban, ezek utazó(traveler) cigánynak nevezik magukat, jobb módban élnek mint a mieink, viszont az rejtély hogy miből megy nekik jól(egy anyaországi ír teszem azt főállásban dolgozik egy cementgyárban, postán, különféle szakmákban és kevésbé üti meg a szintjét egy ottani cigánynak)
2020. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Van ugyan annyi roma.

Csak ott jóléti alapú társadalom van, nem pedig munka alapú társadalom mint keleten.

2020. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsü,hogy érted?

Itt is napi 8-10 órákat dolgoznak az emberek hétköznap.

2020. febr. 28. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Valamiért errefelé jobban megrekedtek.
2020. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Többmillió vándorolt nyugat Európába az elmúlt években. Van ott is bőven nyugi.
2020. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt is találkoztam és itt is hasonlóak mint itthon csak ahogy észrevettem a walesiek ezerszer rasszistábbak mint bármelyik magyar ami nekem furcsa.
2020. febr. 28. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez már nem új keletű, hogy igencsak "rasszistává" válnak azon nyugati országokban is, az adott régiókban ahol megjelennek ezek. Nem is értem az okát.... 🤔
2020. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Lengyelországban sincsenek túl sokan.
2020. febr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!