Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat európai magyarok,...

Nyugat európai magyarok, tényleg olyan mértékű az iszlamizáció mint ahogy a média beállítja?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan válaszoljon aki külföldön él, olyan ne aki Magyarországon él.

2020. márc. 3. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Angliában élek egy Miskolc méretű gyárvárosban Wiltshire megyében. Előtte Londonban éltem évekig. Londonban vannak zónák ahová ha az ember eljut, olyan érzése van, mintha egy arab országban volna. Mindenhol arabul van kiírva a boltok neve, sok arab férfi van, sőt vannak utcai arab arusok is, akárcsak bármely arab országban. Megvan a maguk törvénye is. Párszor voltam arrafelé, nem ért semmi bántó, sőt amikor gyümölcsöt vettem az árus jópofa volt. De mégis fura, és megrázó, hogy Anglia kezd elarabosodni. Írtam, most egy vidéki gyárvárosban élek.

Itt is van egy zóna ami az araboké. De van olyan zóna ahol kínaiak laknak, van ahol csak lengyelek, és van ahol csak törökök stb-- A saját nemzetiségű népek igyekszenek egy helyen kibérelni lakást. 13 év alatt még nem ért bántodás arabok részéről, nem is ők a probléma. Probléma a drogosokkal, alkoholistákkal, hajléktalanokkal, románokkal van. Meg a sok olyan angollal akik teljesen lecsúsztak.

2020. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

München mellett lakok. Alapvetően viszonylag sok iszlám vallású van. Hozzáteszem ők többségükben törökök és 30+ éve itt élnek vagy akár itt születtek. Illetve persze olyanok is vannak sokan, akik az utóbbi időben települtek ide.

De őszintén megvallva azon kívül, hogy másban hisznek, máshogy gondolkodnak sok különbséget nem látok. Ugyanúgy dolgoznak, gyereket nevelnek, szórakoznak stb, mint én vagy más.

2020. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezek a válaszok sokkal megnyugtatóbbak mint amikor arról olvasok hogy a muszlim bevándorlók többsége munkanélküli és/vagy bűnöző.
2020. márc. 3. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.


Azért nem árt tisztábban lenni, hogy mégis kire gondolsz amikor muszlim bevádorlokról beszélsz. Mert sokan vannak.

Vanna az arabok, akiknek boltjuk van, üzletük, sokan benne vannak a pénz világában ( ővék a legtöbb bank) stb- Ezek a jó módú muszlimok, akik dolgoznak, megvan a maguk kis világa, törvényei, nincs velük gond. Vannak törökök akik hasonlóan dolgoznak = fordrászok, kebabosok stb) ők is muszlimok , velül sincs gond. De vannak sajnos egyre többen olyanok akik a határt zúzva próbálnak bejutni, akik illegálisan tartozkodnak az országban. Na azokkal gond van. De írtam egyre több az angol állampolgár akik drogosak,hajléktalanok, ők velük is gond van. Egyre több az olyan fiatal tizenéves akik hátrányos családból jönnek, ők velük van a legnagyobb gond. Pár éve öt 13-15 éves angol fiú a meki előtt fényes nappal leszúrtak egy lengyel munkást ( aki belehalt a sérülésbe) mert bevándorló volt, és a srácoknak nem tetszett.

A gond az egyre elszaporodó agresszióval van, azzal, hogy a rendőrség semmit nem csinál. Ha mégis bíróságra kerül valami ügy, akkor a bíró egy ejnye-bejnye büntetéssel elengedi őket, mondván nem szabad gátolni a gyerekeket a fejlődésben. Illegális a drog, fű használata. Nyíltan fűveznek, drogoznak. Úgy vezetnek aztót, hogy a kocsiból dől a fű szaga és füstje. Kezd egyre durvább lenni, és brexittől függetlenül egyre több adózó, dolgozó "bevándorló" hagyja el az országot. 13 év után már mi is tervezzük a végleges hazaköltözést.

Szóval nem lehet azt mondani, hogy minden muszlim jó ember, mert nem az. De ahogy nem jó minden angol, lengyel, román ( na ők külön faj, velük aztán tényleg vannak gondok)..Tény, hogy sokkal rosszabb ma mint 10 évvel ezelőtt.

2020. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!