Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kínában és Olaszban hogy...

Kínában és Olaszban hogy oldják meg karantén alatt a kutyasétáltatást (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból, mert az írják, egy ember 3 naponta hagyhatja elé a lakást. Ha valaki egyedül gondoz 1 vagy 2 kutyát, akkor kivétel a szabály alol, hogy elviszi sétálni 2-3 alkalommal naponta a kutyust/kutyusokat? Vagy erre mi a szabály?


Csak kíváncsi vagyok, mert már amióta meghallottam érdekel.


Előre is nagyon szépen köszönöma felvilágosítást!



2020. márc. 10. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Az a karantén, amit elrendeltek nem jelent kijárási tilalmat... Azért ne keverjük a fogalmakat!
2020. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Kinaban hatosagilag kivegzik a keg szornyuutyakat sot cicakat. Rengeteg szornyu video van mar fenn ahogy a rendor vascsovel veri agyon a kutyait az orjongo gazdi szeme lattara, viszi ki az utcara a cicat es vagja el a torkat borzaszto nezhetetlen. A magyar sajto hallgat errol de az angol tobb ilyet is lehozott de en mar nem nyitom meg az ilyen cikket nem birom. Szoval ennyit a kinai kutyasetaltatas problemarol.
2020. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szeretnék kérni választ a kérdésemre. Abban az esetben, hogy 3 naponta hagyhatja el egy ember a aakást, de az egy ember egy vagy két kutyáról gondoskodik, kivételt tehet az ember, hogy napi 2-3 alkalommal levihesse a kutyáját, kutyáit?


Mindenki kiszórakozta magát szerintem, a válaszukat töröltettem, mert nem csacsiságokra vagy pocskondiázásra vagyok kíváncsi, hanem egy hasznos válaszra.

2020. márc. 10. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérem, az írjon, aki hasznos válasszal tud szolgálni; ez a kérdés nem a trollkodás, pocskondiázás helye. köszönöm!
2020. márc. 10. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Látom már, hogy téged aztán semmi sem fog megnyugtatni, csak az, ha azt olvasod, amit olvasni akarsz. Tessek:


Ha van kutyad/macskad, akkor rad nem vonatkoznak a szabalyok, szabadon maszkalhatsz az utcan, azt csinalsz, amit akarsz. Csak legyen nalad a kutyad/macskad!

2020. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Ment a zöld kéz.


"Látom már, hogy téged aztán semmi sem fog megnyugtatni, csak az, ha azt olvasod, amit olvasni akarsz."


Mivel ez nem egy vita fórum, hanem egy kérdezz-felelek oldal, nem értem, ez miért gond.

2020. márc. 11. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!