Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elfogadnál egy emberarcú,...

Elfogadnál egy emberarcú, racionális, viszonylag mérsékelt szélsőjobboldali rezsimet?

Figyelt kérdés
A fasizmus vagy a nemzetiszocializmus vagy a mai sovinizmus zsákutca, de a vezetőség személyétől függően lehetne viszonylag igazságos is egy ilyen rendszer. Ahogy pl. Szingapúrban. Pl. rendpártiság, a haza előtérbe helyezése az egyénnel szemben, csak az országba nagyjából beilleszkedni, a nemzetbe asszimilálódni képes egyének befogadása, a bűnözők fokozott büntethetősége.

2020. márc. 26. 10:09
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
67%

A széljobbnak az is normális hogy a nekik nem tetsző fajokat elnyomják kiírtják.


Az lmbqt baromság meg lehet hogy nem normális, de ettől függetlenül neked semmi közöd hozzá.

Ez a fekete iq is hülyeség. Mert egy diplomás fekete még mindig intelligensebb mint egy 8 általános magyar pl.


Nagyon be vagy gyepesedve utolsó, nyilván valami öregember vagy.

2020. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
A szélsőjobb nem feltétlenül irtana ki népeket (lásd Mussolini), a demokraták viszont most egy teljes rasszt akarnak elnyomni... A látens homo szöveg is egy tipikus liberális hazugság.
2020. márc. 27. 20:29
 43/58 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, ennél szebben nem tudok fogalmazni telefonról, mert fárasztó leírni.

Miért van az hogy én kb pont lesz@rom az egész lmqtx baromságot?

A széljobberek meg állandóan ezzel foglalkoznak.

2020. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Mert számodra természetes normális kisgyerekeket rávenni, hogy más neműként éljenek, lelki traumákkal, esetleg megszabadítsák majd őket a nemi szervüktől, vagy az emberek magukat nőnek definiáló férfiakat nézzenek a tévében.
2020. márc. 28. 09:50
 45/58 anonim ***** válasza:
Miért lett törölve az utolsó 2 hozzászólás? Az amit #43 és én írtunk
2020. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve beteg a gondolat, hogy a "házát" helyeztem előtérbe a személy helyett. Sokadrangú a számomra, hogy magyar vagyok - pedig sok "nagymagyarnál" különb módon tettem már eddig is az országért.
2020. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
46, ezekről kérdezz meg egy erdélyi, felvidéki, délvidéki, kárpátaljai magyart.
2020. márc. 31. 11:33
 48/58 anonim ***** válasza:

Mit kérdezzek tőlük? Hogy megéri-e síránkozni egy évszázad elteltével is valami miatt, amin nem lehet - én már több kárt is okozna - változtatni? Nekem mitől jobb az, hogy ő ott kinn a magyarság miatt szív? Melengeti vajon a szívem? Ha ezen múlik vagy jöjjön mo-ra, vagy mostmár hagyjuk egymást békén, és a magyarországi magyarok azzal segítenék őket leginkább, ha elengednék a kezüket, nem feszítenék a húrt a román kormánynál, mert csak az érik el, hogy még jobban szívatják őket... Mit gondolsz miért talált ki ilyen a román, hogy az egységük ünnepnapjává nyilvánítsáka a trianoni dátumot?

Támogatom, hogy az, aki onnan be akar települni Mo-ra, az megtehesse, fogadják az iskolák, egyetemek. De mi magyarok mit szólnánk, ha lenne itt egy nép csoport, aki a nyelvünket sem beszélné?

2020. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Sok idióta látom felpontozta rendesen a #41es választ. Kár a viszontválaszomat, meg az arra érkezett gyalázkodást toleránsék kicenzúrázták a szólásszabadság nevében.
2020. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Ráadásul úgy hogy az illető tényszerű módon leellenőrizhető valótlanságokat állít. De persze a liberálisok nem kíváncsiak az igazságra, csak a saját agyonhasznált, közhelyes dogmáikat szajkózzák.
2020. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!