Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy az...

Mit szóltok hozzá, hogy az Izraeli Likud miniszterelnök ellen aki Orbán egyik legjobb barátja eljárás indult?

Figyelt kérdés

#Likud, Orbán, zsodók
2020. máj. 24. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Eljött a szép új világ...

2020. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#4 Az a fránya kettős mérce megint... Mert tán a Fidesz nem ezt csinálja? Csak egy gyors, helyi példa: Veres Pál miskolci polgármester tavalyi kampánya idején a Fidesz nagy munkával talált egy fotót vagy 15 évvel korábbról amin az akkor még sportminiszter Gyurcsány és Veres kezet fognak egy sportpálya átadásakor vagy valami hasonló, és jött a szalagcím: Gyurcsány embere indul Miskolcon. Mindezt a független polgármesternél, aki szerintem azon az eseményen kívül még csak nem is találkozott életében Gyurcsánnyal, helyi tanárról van szó. De rögtön Gyurcsány embere, mert volt egy db közös fotó.

De ez belefér ugye? De az már nem fér bele, hogy Orbán haverjai és példaképei sorra buknak le mint bűnözők, sikkasztók, féldiktátorok meg hasonlók...

2020. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12

Hát, én nem tudom, nincs annyi időm utánanézegetni, de eddig 2 fotót találtam a Veressel a Gyurcsánnyal együtt, és mind a kettőn mosolyog rá, és egyiken sincs semmi kézfogás, se sportpálya.

Meg egy csomó cikket, amiben reklámozták a bal-lib médiák a Verest, csoda lett volna, ha nem nyeretik meg vele. Még a jobbikos Jakab is őt nyomta.

2020. jún. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!