Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ázsiában és Afrikában a...

Ázsiában és Afrikában a fehérellenesség miért nem számít rasszizmusnak a magyarok szerint?

Figyelt kérdés
Folyton csak azt hallgatom,hogy Európában meg Magyarországon milyen rasszisták holott életem során azt tapasztaltam,hogy messze itt a legelfogadóbbak az emberek illetve pl az EU-ban sokkal több ázsiai és fekete él mint ahány fehér Ázsiában vagy Afrikában
2020. jún. 2. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
mas neveben nem tudok nyilatkozni, de szerintem rasszizmusnak szamit
2020. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is rasszizmusnak számít az is. Ne szítsd a feszültséget feleselgesen a magyarok között.
2020. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy apró különbéget érdemes figyelembe venni azon túl, amit előttem is írtak: nem mindegy, hogy az a megkülönböztetés elsődleges vagy egy ilyenre való válaszreakció.
2020. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

"a magyarok szerint"


Mármint a kilúgozott agyú "antifasiszták" szerint.

2020. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Vannak országok, ahol a mai napig elvárják a kisebbségben lévő nemzetiségek, hogy sajnálják őket és megbánást tanúsítsanak feléjük. Például az ausztrál vagy amerikai őslakosok vélt leszármazottjai (!), akik a mindennapjaikat is annak szentelik, hogy a fehérbőrű honfitársaikat szidják és támadják, ahelyett, hogy továbblépnének. Mi értelme van a 21. században egy adott ország politikusainak bocsánatot kérni a 15. században lemészárolt indiánok vagy behurcolt afrikaiak leszármazottaitól? Én a helyükben örülnék, hogy integráltak a társadalmukba, mert nyilván amikor az egészségügyi ellátásról vagy az oktatásról van szó, akkor ezek a kisebbségek sem panaszkodnak, hogy jaj, milyen rossz nekik, mert Kolumbusz leigázta őket 500 éve.
2020. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!