Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A baloldaliakat hírtelen...

A baloldaliakat hírtelen miért nem zavarja a koronavírus?

Figyelt kérdés

Mostanáig Svédországot leszámítva minden országban a jobboldal akarta megszüntetni, míg a baloldal bármi áron fenntartani a vírus miatti lezárásokat.

Hírtelen viszont mintha fordult volna a kocka és azok az emberek, akik eddig a lezárások mellett álltak és bűnbakot csináltak az az ellen egyébként sokszor biztonságosan, autóból tüntető jobboldaliakból, tömegesen mennek ki a blm tüntetésekre, nem gondolva a megbetegedések növekvő számára. Nem felelőtlen ez a gondolkodás?


Én egyébként az elejétől kezdve azt mondtam, hogy hosszú távon egy ilyen lezárást nem fog bírni a gazdaság, ezért a svéd modellt támogattam a "diszkrét" biztonságos nyitással. Az ilyen tömeges megmozdulásokkal viszont már én se értek egyet. Lehetséges, hogy a tüntetés valójában a lezárás ellen megy, csak ezt a baloldaliak nem akarják beismerni? Őket végül is az érzelmek irányítják, nem a racionális gondolkodás.



2020. jún. 7. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Unják már a vírust
2020. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Hát a DK is annak "szurkolt", hogy legyen minél több halottja a járványnak ... Persze, mert az jól jött volna hogy, akkor azzal támadják a kormányzatot.
2020. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!