Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lesz második koronavírus...

Lesz második koronavírus hullám? Ha igen, milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés

A legtöbb ország lazít. Akaratlanul is marad folytonosan 1-2 fertőző, ősszel beüthet a második hullám.


A járványintézkedéseket mégegyszer ennyi ideig nem tudná sok ország finanszírozni. Hiszen a következő hullám megakadályozásához vissza kellene majd térni az ismert szabályokhoz.


Mi lehet a következménye majd ennek? Mert szerintem ilyen szempontból a második hullám nagyon veszélyes lesz.


Mint amikor felrúgják azt, aki épp feltápászkodott abból, hogy felrúgták.



2020. máj. 30. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz második hullám
Sokkal enyhébb második hullám jön
Sokkal erősebb második hullám jön
Összeomlással fenyegetne egy újabb hullám
Kitervelt vírus, éppen ezért a második hullám az utolsó szög...
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Remélem lesz, ma vettem szárított élesztőt 😂


Viccen kívül, biztosan lesz még fertőzés, de hogy járványos méretű-e, azt nem tudom.

2020. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha akarnak újabb gazdasági válságot, akkor lesz második hullám. Ha nem akarnak, akkor nem lesz.
2020. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom milyen járványról beszéltek. Az elmúlt évtizedben volt ennél jóval súllyosabb is mint például a 2015-ös ami hazánkban is több ezer áldozatott szedett csak nem csináltak belőle cirkuszt. Ha akkor is naponta hozták volna a halálesetek számát durva pánik lett volna.


Hülyeség az egész. Ismerek is olyat akinek pozitív volt a tesztje 3 napig krétyogott de semmi különösebb baja nem volt de 30 napon át szivatták a házi karanténban. Lett mire fogni a gazdasági válságot.

2020. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
#3 Pontosan. Az idei évre mindenképpen gazdasági világválságot terveztek. Ha nem lett volna új vírus, akkor ráfogták volna valami másra.
2020. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

#4

Viszont az a valami mas miatt kulfoldrol hazaterve nem kellene 14 napig karantenban ucsorogni.

2020. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
A 2 hét karantén célja is a gazdaság hátráltatása. Egyrészt elveszi az ember kedvét az utazástól - ezzel rontva a légitársaságok és a szállodák üzletét -, másrészt ha mégis utazik, akkor utána 2 hétig nem fog tudni dolgozni.
2020. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Lesz, vagyis van...durvább...csak ma 876 fertőzött, tegnap 1070 volt!
2020. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!