Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen büntetésre számíthatnak...

Milyen büntetésre számíthatnak George Floyd gyilkosai? A volt rendőrök megkapják majd a életfogytiglant? Aztán a tüntetők lecsillapodnak?

Figyelt kérdés

Milyen súlyos büntetésre számíthatnak George Floyd rendőr gyilkosai?

Mind a négyen megkapják a életfogytiglant?


Aki rá térdelt szegény néger férfi nyakára azt szándékos emberölésel gyanúsítják amiért simán megkaphatja a életfogytiglant.


De egy újságban olvastam hogy a társtettes rendőrök is megkaphatják a 40 évet.


Mi lenne a méltó és igazságos büntetés?

A életfogytiglan túlzás mind a négy rendőrnek?

De ha kevés büntetést kapnak akkor a nép ismét fellázad mint 1992-ben amikor fel mentették a szintén rasszista rendőröket ,akkor elszabadult a pokol.


Ha nem akarják hogy újra megismétlődjön a 1992-es Los Angelesi pokol akkor muszáj lesz elítélni mind a 4 rendőrt életfogytiglanra.


Aztán a nép lecsillapodik ha megkapja mind a 4 rendőr a életfogytiglant?



2020. jún. 7. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Ezért még visszajöttem: Na ez meg egy "vicc", hogy egy doboz cigi nem visszaadasa, es drogfogyasztas miatt kellett ilyen halallal meghalnia.

A rendori autobol valo kiugrast legyszi linkeld mar be nekem (de ne a hir24 es tarsairol), en nem igy tudom/lattam a felvetelekbol.


Addig tisztaban vagyok, hogy kihivták rá a rendorseget, jol tettek. De az, hogy ezert igazoltatas kozben raterdepeljenek minel nagyobb erobol a veroere, es segitsegkeres ellenere sem tesznek semmit, akik elvileg szolgaljak, vedik az orszagot, tobb, mint felhaborito. Kerlek ne magyarazz, hogy egy doboz ciki tobbet er, mint egy emberi elet!!!!, vagy arrol, hogy eros szer volt a testeben. Onmagan kivul eddig azzal nem artott vele senkinek, Chauvinnal ellentetben. Aki elvette egy kislany edesapjat, egy anya fiát, egy feleség férjét, testvérek testvérét, barátok barátját, a saját közösségéből egy embert!, a kollegák szabadságát es nekik is lehet csaladjuk (igen ketten gyakornokok voltak, nyilvan nem fognak pattogni, Chauvinra nagyobb felelosseg harult a helyes eljarassal szemben). Egyebkent eros lenne ilyet leirnom, "diagnosztizalnom" egy videofelvetel alapjan, igy nem is irom le, de angol vidik alatt is tobben irtak, olyan a feje/ arckifejezese, mintha - inkabb csak igy irom - nem lenne 100-as.... Már kezdjuk ott, hogy termeszetes emberi reakcioja nem mukodott, akkor amikor Floyd szolt, hogy nem kap levegot, helyette erosebben raterdelt.... Ezen nincs mit magyarazni, hogy Floyd mikor rabolt, meg nem rabolt terhes es nem terhes noket. Readasul az szep lesz ha ezert fog sz*pni három kollegaja. Nagyon remelem, hogy ezeket atlatjak, mikor iteletet hirdetnek.

Tobbet nem is irok ide, de azert majd varom a hiteles forrasokat az "awfully drinken" kivul, ami szerintem nem erdemel ilyen halalt. Hanyszor vannak fiatalok "awfully drinkelve" es bedrogozva, akkor igazoltataskor, ha sz*rul vannak, ket meteresek, es valamikor a multban elkovettek valamit siman ra lehet igy terdelni a nyakukra? Na ne bolonditsatok, mert akkor felveszem Alan Muskkal a kapcsolatot, es berendezkedek a segitsegevel inkabb valamelyik bolygora.... xD :((((

2020. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Értelmetlen halált halt ez tény.


A hivatalos szakértő szerint nem megfulladt, szívmegállásba halt bele. Nyaki verőér elszorításától nem lehet megfulladni, el lehet ájulni, agyi problémákat okozhat, de nem 8 perc. Tudom, mert nekem is volt 96 %-os nyaki verőér elzáródásom -carotis- (elmeszesedés), ami miatt elájultam. Ultrahangos dopplervizsgálat, CT, majd megműtöttek, előtte az orvos elmagyarázta, hogy hogy lehet ezt a műtétet megodani. Nem 8 perc telt el.


Korábban sokszoros kábítószer tartás miatt tartóztatták le. (Nem tudták rábizonyítani a terjesztést, de így is többször ült.) Büntetése letöltése után átköltözött Texasból Minesotába.

Ez tény. Feltételezés (nem az enyém): Texasban túlságosan a rendőrség hatáskörébe került.


Orvosi vélemény: hosszas kábszerezés után segítség nélkül szinte lehetetlen leállni.

Bárban volt kidobó legény, ahol nem nehéz szerekhez jutni (utóbbi feltételezés).

A hivatalos vizsgálat véréből, vizeletéből háromféle kábszert mutatott ki (metamfetamin, THC, fentanyl). Ez tény.

Hogy a rendőrök nem valószínű, hogy túlélik a börtönt (ez erős feltételezés).

2020. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, csak viccből mondta, hogy nem kap levegőt. ( És itt nem csak a nyaki fő verőér elszorításáról van szó) ketten hátul is lefogták, a fő bünös meg a nyakára térdelt. De miután elájult, utána is még 3 percig a nyakán térdelt. Mitán megérkeztek a mentők, és odavitték a hordágyat, csak akkor szállt le róla.

4-es

Nem szoktak belehalni? Akkor nézd meg Tony Timpa esetét. Ő is meghalt egy úgymond rendőri intézkedés során, és fehér volt.

2020. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és a szívmegállást vajon mi okozhatta? Szerinted biztos csak a drog, és a 4 rendőr olyan ártatlan, mint a ma született bárány! Az a rendőr 40 év börtönt érdemelne, mint a többi is, aki ilyet csinál. Az áldozat bőrszínre való tekintet nélkül. A lázongást gyújtogatást, rongálást meg elítélem, bár nem csodálom, hisz itt már nem csak George Floyd meggyilkolásáról van szó, hanem sokkal többről. Ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban!
2020. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!