Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg dolog ha néha néha...

Beteg dolog ha néha néha megnézek az interneten valós gyilkosságokat, halálos baleseteket stb? (képeken, videókban)

Figyelt kérdés
Néha érdekel milyen a való élet. Mik történnek a látóhatáromon kívűl.

2018. júl. 13. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Van egy csatorna is, ahol valós gyilkosságokkal foglalkoznak. Én is nézem, naés? Mutatnak képeket is néha... Nem vagyunk ettől őrültek. Sőt, van olyan, ahol hangfelvételt/videót is bejátszanak.
2018. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Megerősítèst vàrsz,hogy rendben van-e a lelki vilàgod?


Èn,mint vàlaszt adó szàmíthatok arra,hogy belekötnek a helyesíràsomba?


Kedves kèrdező!

A te döntèsed hogy ki ès mi èrdekel.

Ne màsok vèlemènyère adj.

2018. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
# 2 A kérdés arról szól hogy ha nézegetek ilyen tartalmakat az a tevékenység normálisnak mondható e. Hát gondolom túl sokan nem szoktak rendszeresen nézni ilyesmiket, de ettől függetlenül.
2018. júl. 13. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én csak minden nap nézem. 😂
2018. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
52%
én nő létemre nonstop ID extrán nézek :D
2018. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszem, hogy normális, de engem is vonz. :D Régen naponta néztem, már csak heti szinten ha eszembe jut.

Már rég nem ad sokkhatást a sima gore, de amikor állatot bántanak az még mindig megráz. :/

2018. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális-e, de örülök, hogy engem nem vonzanak az ilyen videók.
2018. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Engem is vonzanak nagyon, főleg a sorozatgyilkosok. Rengeteget olvasok róluk. Engem inkább a pszichológiai háttere érdekel a dolognak.
2018. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Amíg csak nézed nem beteges. Az amúgy a definíció ilyesmi, másoknak nem ártalmas dolgokra, hogy "amíg a normál életben nem zavar".

Tehát ha pl. annyira nézned kell ilyesmit hogy elkésel miatta a munkából, és kirúgnak, na az baj!

Ha pedig a gyerekedet se viszed orvoshoz amikor beteg, mert ilyeneket kell nézned na én akkor már orvost keresnék fel. De már az előbbi esetben is kellene, az utóbbit meg se kéne várni.

2018. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem beteg, csak nem tudom hasznos-e a lelki világunknak..
2020. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!