Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én tartom egy kicsit...

Csak én tartom egy kicsit túlzásnak ezt a George Floyd miatt kitört ,,Black Lives Matter" dolgot?

Figyelt kérdés
Jó, értem, tényleg szörnyű volt amit csinált az a rendőr, de hogy emiatt egész Amerika fellázadjon...Naponta történnek ezernyi szörnyű dolgok..lefejezések, megkövezések, megcsonkítások minden féle színű emberekkel. Nem hinném hogy most ez miatt utcára kéne vonulni és az összes üzletet betörni és kirabolni, fellázadni a rendőrök ellen...Ti mit gondoltok?

2020. jún. 14. 00:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem. Igenis több jogot kellene adni a nepnek mint a törvénynek mert nem a népet alkotta a törvényt!!
2020. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sadia válasza:
33%
Micsoda incel találkozó röffent itt össze a kommentekben. Tökéletes példája a túlzott mértékű ignorancia és arroganciának. Ajánlom, hogy mielőtt kommentelnek valamit, vagy tényt próbálnak kovácsolni a tévképzeteikből, először tájékozódjanak a témáról, aztán tájékozódjanak még többet, mert amit olvasni lehet itt a kommentekben kész cirkusz. 🤡🤡
2020. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2%

Gondolj bele, a járvány miatt mennyi feszültség halmozódott fel az emberekben, aztán jött a George Floyd ügy. Betelt a pohár.

Amit te írsz kérdező, aszerint csendben kellene mindenkinek tűrni az igazságtalanságokat, mert mással is történik ilyen?

2020. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
#13 Nem, egyszerűen csak nem úgy kellene tiltakozni, hogy másokat károsítunk és ölünk meg közben.
2020. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Az már a szélsőség, a békés tüntetőkkel nincs baj!
2020. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
87%
Nem csak te. Szerintem is eléggé messzire mentek már. Szinkronszínész nem lehet fehér, ha a szereplő fekete? Na elmennek a... Akkor már a kék szeműt csak a kékszemű ember szólaltathatja meg. Igaz, hogy évszázados elnyomásban élnek, és "betelt a pohár", de ez tényleg sok! Mindig is tiszteltem az ÖSSZES embert, ezentúl is tisztelni fogom, de ez a viselkedés. Ez elszomorító. Előbb lősz és utána tárgyalsz dolog.
2020. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!