Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Horvátországból miért vándorol...

Horvátországból miért vándorolnak ki többen mint Magyarországból?

Figyelt kérdés
Számomra érthetetlen,a horvát fizetés jobb mint a magyar és a tengerpart gyönyörű mégis több horvát megy el onnan mint magyar innen,konkrétan tavaly kormányülést hívtak össze mert már olyan nagy az elvándorlás de miért megy el valaki olyan szuper országból?
2020. jún. 14. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kolbászból a kerítés ott sem. Az ország egyetlen aduásza a turizmus, amiből rengetegen élnek, de korántsem mindenki. A "vidék" teljesen halott, még Magyarországgal összehasonlítva is.
2020. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hogy lenne halottabb?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


Itt amiket a 3-as írt azok alapján kb szlovén szint vagy jobb...ráadáásul ő ott él szóval csak tudja

2020. jún. 14. 17:38
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerinted halott = lepra cigánytelepek?


Szerintem meg azt jelenti, hogy kevés a megfelelő munkalehetőség, vagy amik vannak, rosszul fizetnek, alkalmatlanok arra, hogy abból családot tartson el az ember. Meg kell nézni a települési szerkezetet is - néhány pár tízezres nagyváros, azonkívül falvak mindenfele.

De a kinvádorlási adatok magukért beszélnek.

2020. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3-as értem ment a zöld

Viszont azt nem értem miért nagyobb onnan a kivándorlás ha az ottani bérek sokkal jobbak mint a magyarok?

A horvát nettó kb a magyar bruttó...

2020. jún. 14. 17:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Cseszheted a magasabb horvát fizetésedet ha a kaja, számlák meg ezek sokkal többe kerülnek, nem élsz jobban. Tavaly jött ide egy horvát ismerősöm szó szerint ledöbbent milyen olcsóak nálunk az élelmiszerek hozzájuk képest.
2020. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5-ös azta ezt nem is tudtam,köszönöm
2020. jún. 14. 18:50
 7/22 anonim ***** válasza:
Annyira mégsem "szuper ország" mint te azt beállítottad. A turizmus ha bedőlne akkor kb. annyi lenne nekik!
2020. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es hát nem tudom itt gyakorin vagy egy tag aki ott él és amiket leír,hogy sokkal jobb meg nincsenek gettók azok alapján majdnem nyugat-európai szint
2020. jún. 14. 22:35
 9/22 anonim ***** válasza:
Valahogy nem tűnik teljesen relevánsnak az a "tag".
2020. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is olvastam ezt a tagot.

Zágráb és a tengerparti környékek CSAK szépek, a többi nem ér semmit.

2020. jún. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!