Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most minden fehér ember ki...

Most minden fehér ember ki van kiáltva rasszistának?

Figyelt kérdés

Meg szexista, homofób meg most mindenért a fehér ember a hibás?

Nem nagyon követem az ezzel kapcsolatos híreket, de ahogy görgeteg fbn kb ez jön le...



2020. jún. 29. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha már csak felteszed ezt a kérdést, rasszista vagy!
2020. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én büszke vagyok arra, hogy fehér, heteroszexuális, férfinak születtem. Oh wait, ezt nem bírja meg a szólásszabadság, bocsánat.
2020. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mindentudó99 ***** válasza:
73%
És kit érdekel?
2020. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen,most ez a trendi.
2020. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Én büszke fehér, heteroszexuális, férfiként egy senkinek tartom a #2 válaszolót és jelentős okként tartom számon az effajta kérdések előidézőjeként.

Akik engem rasszistának kikiáltanak, azok egyáltalán nem érdekelnek. Ez azért van, mert gyermekkorom óta azt szoktam meg, hogy felelősen viselkedjek és kizárólag fontos dolgokra figyeljek.

Fel nem foghatom, miért lennék én rasszista és egyéb más itt emlegetett tulajdonságokkal felruházott (valójában nagyon is tudom, kik részéről). Mindenesetre meglehetősen jó kapcsolatokat ápolok az engem állítólagosan rasszistának tartók értelmesebbjével. És a tisztelet kölcsönös.


tehát a kérdésben sejlő állítás hamis. Nagyon az.

2020. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Én nácinak.
2020. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

#5/6

Leítam, hogy örülök annak, aminek születtem, s már jön a raszistázás, azt se tudod ki vagyok, életedben egy mondatot nem váltottál velem, de te már tudod! Tipikus internetes fotel harcos, aki mindenkire random rámond mindent.

2020. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ki bizony! Hazai szinten a múltkorában nejdermüller pepitó volt aki rettegett.
2020. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen


Attól függetlenül,hogy a jelenlegi fehéreket mindenért hibásnak beállító mozgalom a legnagyobb rasszizmus :D

Én fehér vagyok mert annak születtem

Szlovákiai magyarként egyik ősömnek sem volt semmi köze Afrika gyarmatosításához szóval nekem nincs miért bocsánatot kérnem

És most figyelj:a viselkedésük alapján ítélek meg embereket nem pedig bőrszín vagy vallás vagy anyagi helyzet alapján

Na bumm

2020. jún. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 hogy minek örülsz, azzal semmi baj nincs. Egy közlés, kész, nincs tovább. Azt nem mondtam, hogy rasszista vagy, ha ezt olvastad ki, az önmagáért beszél. Amit viszont mondtam, azt talán éles megfogalmazás volt (annak szántam), azonban az a folytatásnak, illetve úgy együtt a tartalomnak szólt. Külön külön érdektelen. A párosítás teszi azzá, amit kiolvastam belőle. Ja és még valamit, amit talán fel is róhatsz. Az ember reakciója (szerencsére) szubjektív is. A hatás kivált egy érzést. Az akár jó, akár rossz, ha nagyon gyakori, erősíti az érzést. Jelen esetben a rosszat. Amitől olyan a társadalom, hogy szennyesnek érzem. E tekintetben különösen érzékeny vagyok, mert tudom, mi a következménye.
2020. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!