Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszistának számít egy film...

Rasszistának számít egy film hogyha, csak fehér emberek szerepelnek benne?

Figyelt kérdés
Magyarul nincs benne fekete színész, csak fehérek.
2016. ápr. 10. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ettől független az, hogy az USA-ban milyen törvény van erre. Az gazdaságpolitikai érdek.
2016. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem lesz rasszista,ha csak fehérek játszanak benne,akkor lenne rasszista ha eggyes rasszokat felsőbbrendűnek tartana a másiknál.Ha a rendező rasszista lenne és megmondaná, hogy az ő filmjében feketék nem játszanak még akkor sem biztos, hogy a film rasszista lenne maximum a rendező.
2016. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég sok rasszista film lenne.
2016. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szántóvető ***** válasza:
72%
igen.sőt színesbőrűnek,ázsiainak stb is kell játszania benne.és zsidónak is.
2016. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Hát a liberálisok szerint igen. Most is bojkottálták az oszkár gálát mert nem volt elég fekete szereplő a filmekben:

[link]

3# A feketék is ugyanolyan jó színészek mint a fehérek, nekem például a kedvenc férfi színészem Morgan Freeman.

2016. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

"Hát a liberálisok szerint igen."


- Liberális vagyok, és szerintem nem a válasz.

2016. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is liberális vagyok. Szerintem hagyni kell az embereket olyan filmet csinálni amilyet akarnak. Ne legyen kötelező téma, kötelező szereplő. Egy filmnek nem kell PCnek lennie.
2016. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

" Egy filmnek nem kell PCnek lennie."


Vagy minden PC vagy semmi sem, a kettő egyszerre ne működik.

2016. ápr. 10. 11:37
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát Erika Berger néha elolvashatnád amit linkelsz. Nem a filmekben szerepel kevés fekete, hanem nem jutott eszükbe fekete színészeket jelölni, szóval saját magadat cáfolod az utána levő mondatoddal, hogy vannak jó fekete színészek.
2016. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Magyarországon pl. teljesen élethű, ha csak fehérek szerepelnek egy filmben, hiszen egyébként sincsenek nagyon feketék. Legalábbis mifelénk.

De pl. USA-ban fura lenne egy olyan film, amiben csak fehérek szerepelnek, hiszen ott az életben sem ez a helyzet.

2016. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!