Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek csak a fehér...

Szerintetek csak a fehér ember rasszista?

Figyelt kérdés
Egyáltalán tényleg rasszista a fehér ember?

2018. szept. 5. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Echte rasszista ember kevés van a fehérek között.

A tapasztalat miatt rasszista a fehér ember.

2018. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én már találkoztam fekete és indiai/pakisztán rasszistákkal is, akik köptek egyet ha elment előttük egy fehér ember. Szóval rasszista nem csak fehér ember tud lenni. Sőt...
2018. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bárki lehet rasszista.
2018. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bétó apó ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkiben van valamilyen szintű rasszizmus, de ez önfenntartó ösztön része...
2018. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Indiaiak, fekák a legrasszistábbak.
2018. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván mindenki lehet rasszista csak pl fekete rasszistákról soha nem beszél senki
2018. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Inkább a rasszizmus leggyakoribb áldozata a fehér ember. Történelmi okok miatt sok fehér nem meri méltósággal vállalni a bőrszínét és nem mer kritizálni más rasszba tartozókat, hogy még a rasszizmus gyanúját is eloszlassa. Mindekőzben a kaukázusi rasszt szabad támadni, de a védekezés már megint határeset.


Súlyosbító körülmény, ha a fehér ember testben és/vagy mentálisan egészséges és/vagy heteroszexuális és/vagy férfi.

2018. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nagyon ritka esetekben rasszista a fehér ember. Mikszáth írt arról, ki az antiszemita: aki a kelleténél jobban utálja azt a népet. A rasszista is ez. Sok dolog egyszerűen tapasztalat vagy tény. Esztétikailag, kulturálisan, nagyrészt intellektuálisan egész más kávéház a kaukázusi ember.

Viszont csak őket rasszistázzák le, és a fehérellenességet egyenesen támogatják vagy tagadják. Mivel fehérellenes erő alkotja a "háttérhatalmat". Valójában sokkal, de sokkal gyakrabban, erőteljesebben és indokolatlanabbul rasszista a többi rassz. Tessék megnézni Dél-Afrikát, az európai bevándorlókat, a hazai kisebbségeket.

2018. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
A nyugati civilizáció a legkevésbé rasszista.
2018. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Fehér emberre nem jellemző hogy rasszista lenne.
2018. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!