Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik ország migrációs...

Melyik ország migrációs politikájával értetek egyet az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Kezdem én: én Japánéval és Ausztráliáéval értek egyet.



(troll, gyűlölködő illetve értelmetlen kommenteket nem kérek)



2020. júl. 17. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Japán
Holkandia
Kanada
Ausztrália
Svédország
UK (a brexit utáni rendszer)
Franciaország
Lengyelország
Egyikkel se
Egyéb
31 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A miénkkel! Plusz Japán és Ausztrália.
2020. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam Magyarországot mert már most látom hogy csak ezen fogunk veszekedni rendes válaszadás helyett.

Amúgy köszönöm a gyors választ.

2020. júl. 17. 16:54
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Orosz
2020. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Torz világban nem lehet értelmes migrációs politika. Nem adottak hozzá a megfelelő feltételek. Torz társadalomban nincs értelme megvitatni a migrációs politikát. Nem adottak hozzá a megfelelő feltételek.
2020. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

A Rogán-féle migrációs politikával.

Rogán tollasodik rajta, a hülye magyar pedig visszafizeti kamatostól a lejárt letelepedési kötvények ellenértékét.


Cserében a bálványuk (viktor), megvédi őket Brüsszeltől és a gyíkfejűektől.

2020. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 pont az ilyen válaszokra gondoltam mikor az értelmetlen/ hülye válaszokról írtam akérdésben
2020. júl. 17. 17:12
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
3-mas, velük is egyetértek. 1-es voltam.
2020. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerem eléggé az egyes országok vonatkozó politikáit.

Azzal az elvvel értek egyet, hogy aki az adott országban akar élni, az

- tudja fenntartani magát állami segítség nélkül is (gazdasági bevándorló esetében ez alap, menekült esetében belátható időn belül)

- természetesen nem elvárás, hogy adja fel az identitását, de a célország szabályait (beleértve az írott és íratlan szabályokat) el kell fogadnia és be kell tartania).

Egy ismerősöm Új-Zélandra ment ki, ott úgy nézett ki, hogy 1 évre csak egy meghatározott helyre kapott munkavállalási engedélyt, ennek lejártakor a főnöke adott ajánlást, és utána már vállalhatott szabadon munkát. X év után megkapta az állampolgárságot. Én ezt a rendszert korrektnek tartom.

2020. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Én az aknamezőt támogatom. Azt lehet jönni.
2020. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Bevándorlók mindig is voltak de ezt ne mossuk már össze a jelenlegi menekülthullámmal.


Amúgy egyszerű a képlet,aki dolgozni akar és el tudja magát normálisan tartani az jöhet.

Aki erre nem képes az meg ne jöjjön mert már ígyis rengeteg szegény és segélyen élő van Európában,még több minek.Azért,hogy összedőljön a rendszer és legyen egy fasza kis polgárháború?

2020. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!