Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Baloldaliak, minden nép...

Baloldaliak, minden nép kultúrája számít, csak a fehér emberé nem?

Figyelt kérdés
Vagy a fehér ember kultúrája ki merül a mások toleranciájában, minden mást ki kell dobni?

2020. júl. 20. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Üdv!


Nem hallottam még olyat, hogy egy baloldali ember a templomok lebontása, a tradícionális ételeink megreformálása, vagy éppen keresztény ünnepeink eltörlése mellett kampányolt volna.


Ha feltétekezzük, hogy más baloldaliak sem presszionálnak hasonlókat, azáltal kijelenthető, hogy a kérdésed értelmetlen.

2020. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alain Delon ***** válasza:
19%
Nép és fehér ember? Ezt vedd át még egyszer!
2020. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Milyen a fehér emberek kultúrája? Ahány ország, annyi féle.
2020. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

"Baloldaliak, minden nép kultúrája számít, csak a fehér emberé nem"


Nekik a feketék kultúrája, orbánnak pedig a rejtett erőtartaléké!

Mindegy, csak ne magyar legyen!

2020. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik. De lehet tévedek. (Bár nem hinném.)
2020. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
57%
Mi baloldaliak továbbra is az esély- és jogegyenlőségben hiszünk. Mindenki kultúráját támogatjuk és elvárjuk, hogy tiszteletben tartsuk egymásét.
2020. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Baloldaliként mondom,hogy a magyar baloldalt ne nevezd annak mert semmi közük hozzá

Itthon Gyurcsány pl a legnagyobb vadkapitalista :D

Egyébként én sem értem ezt az ellentmondást

Pl Európába az illegálisan érkezőket is be kell fogadni de ha én illegálisan megyek az USA-ba akkor a legnagyobb szarjankó vagyok,ha Afrikába megyek akkor meg sok helyen kinyírnak mert fehér vagyok :D

2020. júl. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát dehogynem. Nagyon fontos a fehérek élete, csak nem annyira mint az összes többié. BLM!!
2020. júl. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cro-minyon ***** válasza:
51%
Ez talán inkább a liberális, sőt inkább libertárius elitre lenne igaz. Mármint az, hogy most éppen a fehér ember a galád és a szagény feketék meg az ártatlanok. Bizonyos időszakban ez, aztán meg más lesz a meghatározó irányuk, annak függvényében, hogy mit diktál érdekük. Most éppen Palesztina a szent és Izrael pedig a rosszfiú, 10 éve pont ellenkezőleg mondták. Percemberek percideológiái.
2020. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es az utóbbit konkrétan 4 éve is fordítva mondták

Akkor Izrael volt az ártatlan csúnya fiú,Palesztína meg az elnyomó terrorista ország


Politikában nincsenek elvek csak érdekek

2020. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!