Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Antifasiszták, mit szóltok...

Antifasiszták, mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi, feltételezve, hogy a cikk igaz:


[link]


2010. jún. 28. 08:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Jól írod: Feltéve ha igaz!

Ha igaz,akkor felháborító.

De a neten mindenki azt ír,amit akar,mert nem lehet ellenőrizni az állítást. Én már nagyon sok hazugságot,ferdítést stb-it olvastam a neten,sőt olyan "tudós" véleményt is,ami kimondottan káros,hogy csak azt hiszem el,amit ellenőrizni is tudok.

2010. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

Állatok minden rassznál vannak... Hadd ne linkelgessem mikor fehér ember darabolta fel a családját, vagy fehér papok erőszakoltak meg fiúkat, úgy hogy az egész püspökség katakombákat épített direkt erre a célokra (USA)...

Vagy akkor tessék egy hazai példa: A nagy romagyilkosok, akik gyerekeket (is) öltek, ráadásul az egyik romát munkába menet lőtték agyon.

És ez nagyon unalmas, hogy folyton belinkeltek egy olyan linket, ahol más rassz a fehérek ellen valami ocsmányságot tett, mert valószínűleg fordítva is lehetne találni. (pl USA kuklux kán, akik négereket húznak fel keresztre majd gyújtják meg, vagy alázzák őket) És ők se a maffiózó négereket bántják, hanem az egyszerű négereket, akiket be tudnak fogni... Szóval elég szánalmas :)

2010. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
olaszliszka? megöltek egy tanárt, gyerekei szeme láttára a cigányok, pedig nem lett semmi baja a gyereknek, akit kiengedtek az út mellé játszani...
2010. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

ma 08:20


Fehér ember vagy?

Ha igen, akkor miért kell ennyire objektíven állnod a dologhoz?

Az a baj, hogy a fehér emberből már rég kiírtottak mindenféle szubjektivitást, és pont azért fog kipusztulni, mert a többi rassznak van esze, mivel a sajátjukért állnak ki, és nem az ellenségeikért.

2010. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

Igen fehér ember vagyok, és azért állok objektíven a dologhoz, mert még nem vagyok úgy elvakítva mint ti. Nyilván gusztustalannak tartom amit tettek, meg ha lehetőségem lenne rá, simán tarkónlőném az összes mocskot. De azt is tudom, hogy az usa-ba teljesen más a helyzet mint itt, és azt is, hogy a fehérek is tudnak ocsmány dolgokat művelni másokkal, és azokat senki se linkelgeti érdekes módon...


És nem szeretem mikor így kiemelik egy egy kisebbség bűneseteit, aztán meg kollektívan elkezdik bas.ztatni egy ilyen topicba, hogy huu lám igen, ezek a négerek tényleg milyen aljadékak, csak mert egy ilyen netnáci kihalászott a netről egy ilyen hírt. Én ezt tartom gusztustalannak. Ennyi.

2010. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
megnézném mennyire színesek az usa i börtönök...
2010. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

ma 08:36


Igazad van, elvakult vagyok. És pont azért, mert csak az igazán elvakult ember képes tettekre váltani a változást kívánó gondolatait.

Az akaratnélküli, gyengejellemű lángész semmire sem megy, ő csak gondolkodik, esetleg beszél a gondolatairól, de lényegi változások soha nem következnek be a tettei nyomán.

2010. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
A feketék között is vannak bűnözők. Állítottuk valaha az ellenkezőjét? Esetleg terjesztettük-e a feketék morális felsőbbrendűségét? Ha Te ebből azt szűröd le, hogy mided fekete állat, akkor gratulálok.
2010. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%

Atyaisten!


Akkor most had ne linkeljek be 100 000 000 cikket arról, hogy milyen szörnyűségeket követtek el fehér emberek... Minden rasszon belül vannak normális, becsületes emberek, és vannak bűnözők...

2010. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

gyerekek imádom amikor félrepofáztok mindent. az arányok számítanak, azok ak.rva arányok értitek?


linkeljetek be 100 fehér gyilkost, ha csak 100 cigány gyilkost linkelek, akkor már a cigány vezet, mivel ők elméletileg az ország kb 10%-át teszi ki. így a 100 sokkal többnek számít náluk.


amúgy ettől eltekintve picit kell védenem a négereket. Ők nem általánosan állatok mint a cigányok. Hisz sok néger orvos néger dolgozó, néger színész, stb van. Közülük sokan műveltek normálisak. Cigányok között ez elenyésző. és nem azért mert mi gonosz fehérek nem hagyjuk.


Mellesleg nem a rasszoknak van több esze. Egyszerűen a fehér vezetők direkt szítják köztünk a gyűlöletet. Mi meg hagyjuk.

2010. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!