Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy izraeli katonák palesztin családapát aláznak meg letartóztatva a gyereke előtt azért mert állítólag vizet lopott?

Figyelt kérdés
Meddig folyhat még az elnyomás a szent földön? Vagy erről nem szabad beszélni? Ha mi, magyarok lennénk az a palesztinok helyében több tíz éves megaláztatás, menekülttáborok, üldözés, népirtás, háborúskodás és elnyomás után hogyan reagálnék?
2010. aug. 4. 20:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Mit várunk a zsidóktól.
2010. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
34%

Most lehet, hogy szemétládának fogtok találni, de én a zsidóknak drukkolok! Miért is?


Mert az arabok egy korlátozó, fanatista, harmadik világbeli körülményeket terjesztő nép, aki veszélyezteti modern, civilizált világunkat.


És nem érdekel, hogy az átlag arab család csak normálisan megpróbál élni, ahogy mindenki más, mert a bolond, fanatikus vezetőik akarata fog érvényesülni, nempedig az átlagos, nyugodtabb gondolkodású araboké.



Látni lehet, hogy pl. 1979-re már tök nyugatias hely volt Irán, erre jöttek a barbár fanatisták, és mára egy rettegett Észak-Korea-szerű országot varázsoltak belőle.



Megértem, hogy azt sem szeretnétek, hogy a zsidók uralkodjanak felettünk, de meg kéne érteni, hogy a zsidók legalább engedik, hogy nyugatiasan, szabadon éljünk, és amíg elfogadjuk a hatalmukat, semmi bajunk nem lesz.


Ha a magyar történelemből kell példát hozni, akkor


Arabok --- Rákosi-rendszer

Zsidók --- Kádár-rendszer

2010. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%

Előttem szóló: te elég agymosott ember vagy hallod. Sokat nézted a nyugati sajtót és tv-t, a sok amerikai szennyet. Szerinted az arabok a fanatikusok, az amcsik meg a demokrácia hívei? Úristen. Nyisd már ki a szemed.

Az a terrorista, akit USA annak nevez. A legnagyobb háborús fajzat az USA.

2010. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Jah, és honnan veszed, hogy a "nyugatias" élet a helyes? Honnan tudod, hogy ők akarják-e ezt a "nyugati létet" vagy sem?
2010. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%

Nem érdekel, hogy az USA demokratikus vagy nem, nem illemtanár vagyok, hogy kioktassam az országok kormányát. Nekem az számít, hogy ne korlátozzák az életemet középkorias törvények. És egy USA/Zsidók által uralt világban nem korlátoznák, egy arabok által uraltban viszont igen.



És innentől kezdve lehet az az USA/Zsidó világ demokratikus, diktatórikus, royalista, tanácsköztársaságista, lesz@rom...



Ja ésha szerinted csak a Zsidók szemétkednek, akkor ajánlom figyelmedbe a legújabb hírt az USÁ-ból:


A New Yorki muszlim közösség kitalálta, hogy a felrobbantott WTC szomszédságába fog építtetni egy "muszlim központ"-nak nevezett felhőkarcolót, ahon a müezzin fog énekelni meg ilyenek...

2010. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%

"Nem érdekel, hogy az USA demokratikus vagy nem, nem illemtanár vagyok, hogy kioktassam az országok kormányát. Nekem az számít, hogy ne korlátozzák az életemet középkorias törvények. És egy USA/Zsidók által uralt világban nem korlátoznák, egy arabok által uraltban viszont igen."

Honnan tudod, hogy az arb részeken középkori rendszer van? Éltél ott? Vagy csak a tv-t nézted? Fogalmad sincs, mi lehet ott. Ha vannak kemény törvények, akkor azért vannak, mert a többség akarja őket. Mert ők ebbe születtek bele, nekik ez a természetes. Ugyanolyan természetes, mint a te "szabadságod", ami ugye csak egy látszatszabadság.

2010. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%
Imádom ezt. Valami kisnyilas suhanc kitalál valami antiszemita rágalmat, feljön az oldalra, és ezt fröcsögi, mert nincs más jobb dolga. Taknyos náci kölyök.
2010. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
41%

"Honnan tudod, hogy az arb részeken középkori rendszer van?"


A nők elnyomása, a sok tudományellenes vallási törvény, és a mozgás szabadságának korlátozása elég bizonyíték számomra, hogy nem az arab példa a követendő példa.


Tudtad pl. hogy.:


-Volt egy nem is olyan rövid időszak, amikor jópár arab országban be volt tiltva a ZENE, mert "erkölcstelen" és még mára is csak úgy van feloldva, hogy bizonyos zenéket még mindig illegális hallgatni


-Szaud-Arábiában a nőknek nem adnak jogosítványt és nem szabad biciklizniük. Hivatalos törvényi magyarázat: "A bicikli a Sátán lova, nőknek tilos felülni rá."



-A fanatikusabb körök be akarták tiltani a hűtőszekrény használtatát, mert szerintük az az iszlám által leírt természeti törvényekben boszorkányságnak számít



Nekem ez elég bizonyíték.

2010. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

A Rákosi-.rendszerben azt sem tudtuk,hogy léteznek arabok. Ők biztosan nem uralkodtak Rákosi felett! Rákosi pedig zsidó volt,éppúgy mint Gerő,Aczél Endre és társaik.

Az arabok pedig elég fanatikusok.

2010. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%

"A Rákosi-.rendszerben azt sem tudtuk,hogy léteznek arabok. Ők biztosan nem uralkodtak Rákosi felett! Rákosi pedig zsidó volt,éppúgy mint Gerő,Aczél Endre és társaik."


A Rákosi-rendszert példának hoztam fel, nempedig azt akartam mondani, hogy Rákosit arabok irányították...

2010. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!