Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy izraeli katonák palesztin családapát aláznak meg letartóztatva a gyereke előtt azért mert állítólag vizet lopott?

Figyelt kérdés
Meddig folyhat még az elnyomás a szent földön? Vagy erről nem szabad beszélni? Ha mi, magyarok lennénk az a palesztinok helyében több tíz éves megaláztatás, menekülttáborok, üldözés, népirtás, háborúskodás és elnyomás után hogyan reagálnék?
2010. aug. 4. 20:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
42%
Es meg egy megjegyzes: ha en palesztin lennek, akkor a TV kamera helyett a gyereket vennem a kezembe, es probalnam megnyugtatni. Szoval akarhonnan is nezem, valami gyanus ebben a "dokumentumben".
2010. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
A palesztin népnek a szenvedéseit be kell mutatni a világnak. Kicsit jobban lennénk tájékozódva ha beengednétek a riportereket szabadon Gázába és a többi megszállt területekre. Természetesen nagy probléma a terrorizmus. És az állam által támogatott terrorizmus még nagyobb. Amin nektek zsidóknak el kellene gondolkodni és őszintén remélem, hogy sikerülni fog, az az, hogy ne neveljetek terroristákat. Az a néhány éves gyerek biztos hogy fog gyűlölni benneteket. És ha még esetleg megölitek az apját vagy valamelyik hozzátartozóját akkor ti egy potenciális terroristát neveltek belőle, akinek nincs mit veszítsen. És akkor ne csodálkozzatok, hogy ártatlan zsidók is meghalnak az értelmetlen bosszúk miatt. Szerintem se te se én se más nem lennénk különb.
2010. aug. 6. 10:39
 33/33 anonim ***** válasza:
37%
szerintem meg semmi közöm egy közel-keleti porfészek belügyeihez! "És ha még esetleg " na ezek a kulcsszavak!
2010. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!