Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi van most Fehéroroszországba...

Mi van most Fehéroroszországban? Mi ez a sok rendőri "intézkedés"?

Figyelt kérdés

Sorra látni a híreket, hogy folyamatosan hozzák hordágyon az embereket akiket szétlőttek gumilövedékes puskával.


Mi történik?


2020. aug. 16. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Tüntetések vannak mivel az elnök elcsalta a választást.
2020. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Áááhhh.. És az elnök védi magát azzal, hogy a tüntetők közé lövet?


Akkor gondolom a rendőrök katonák mind kényszerítve vannak hivatalból...

Felmondani nem lehet, behívják őket és ha az a parancs, hogy lőjj a tüntetők közé, akkor oda KELL lőniük.

2020. aug. 16. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Mint a rohamosztagosok. Én biztos nem lőnék. Nem érdekel, hogy mi a parancs.
2020. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Én se. De tudod.. ez nem így megy. Ha elcsaltak egy választást elcsalhatják a következőt is. és ha nem lősz, akkor: vagy téged lőnek, vagy mész dutyiba. Esetleg "véletlen" elteleportálsz egy kicsit elhagyatott szibériai bányába :(
2020. aug. 16. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
A parancsmegtagadók meg is érdemlik, hogy eljárásban részesüljenek. Aki rohamrendőrnek megy, az legyen már tisztában azzal, hogy a szolgálati fegyverrel nem ejnye-bejnyézni kell, mint hülyegyereknek az anyja, hanem keményen odab*szni.
2020. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Magyarorszag tiz ev mulva van.
2020. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem így van ahogy gondolod, hogy ha egyszer rendőr, katona vagy akkor bárkit lövethetnek, megölethetnek veled, kiirtatnak veled bármilyen embercsoportot, mert a parancsot végre kell hajtani.


Szerintem máshol is, de Magyarországon pl. biztosan vannak körülmények amikor a parancsot kifejezetten meg kell tagadni. Ilyen pl. ha bűncselekményre irányul.

2020. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: ez is más dolog. Ezt így most fejből hiába találgatjuk, nem fogunk egyezségre jutni. Igazad van, van ilyen is, természetesen, de ez mind le van írva valahol. Hogy mik a hivatásos katona kötelességei és jogai...
2020. aug. 16. 22:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem találgatom, hanem tudom. 4 évet tanultam amire tiszt lettem. Utána még pár évet lehúztam.
2020. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. hidd el, hogy nem ilyen könnyű és egyszerű. A közszolgálati egyetemet én is túléltem ;) De a belarusz kormány ügyeibe nem látsz / látunk bele. Ezért találgatás. Simán eltesznek lábalól egy egész családot hazaárulásért a ruszkik... Pláne, ha a rendőr még szovjet időkben is szolgált.
2020. aug. 16. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!