Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor lesz Horvátország sárga...

Mikor lesz Horvátország sárga vagy piros ország a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom,szerdán lesz kormányülés és akkor döntenek erről. Vajon berakják sárgába Horvátországot?

Meg elvileg Ausztria és Szlovénia is bekorlátozta Horvátországot



2020. aug. 17. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz se sárga besorolású,se piros piros besorolású,zöld marad.
Valószínűleg vagy sárga,vagy piros besorolású lesz,nem marad zöld.
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
2 hét van még a nyárból, utána remélhetőleg becsengetnek. Az emberek nagy része szeptember 1-ig bezáróan tervezte a nyaralását, ebbe szerintem nem akarnak már belerondítani, úgyhogy szerintem legkorábban szeptember 1-től lesz átsorolás. Nem olyan vészesek a Horvátországi adatok, és eddig is főleg politikai érdekek alapján sorolták az országokat kategóriákba.
2020. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Eleve úgy kellene a színeket kiosztani, hogy aktív fertőzöttek számát elosztjuk a lakosságszámmal és így csinálni egy rangsort. Érdekes ilyen statisztikát nem találni a neten, pedig ez mutatja meg, hogy a lakosság hány százaléka koronavírusos éppen az adott országban.

Belgium a legfertőzöttebb ország Európában, mégis zöld. Horvátországban csak emelkedik, de nem vészes egyelőre a szituáció. Egy hét múlva már elképzelhető, hogy az lesz.

2020. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En csinaltam egy listat hogy az elmult 2 het alapjan lakossagszamhoz viszonyitva mennyi a beteg. Es horvatorszag tenyleg nem all rosszul europaban, csak a 26.

Elso 3: montenegro, moldova, bosznia de ezek ugy pirosak.


A zoldek kozul luxemburg, malta es belgium a legfertozottebb jelenleg.

Szerintem meg nincs alapja horvatorszag besargitasanak.

Elobb lesz belgium es franciaorszag sarga szerintem..

2020. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%

Egyetértek az első válaszadóval.

Ha jól belenéztek volna időben,akkor már rég sárga volna. De mivel csak a turizmusból - tengerpartból él,így engedték eddig és továbbra is. Csak nem tudni,hogy aki hazajön a Horvátországi tengerpartról,mennyire egészséges.

2020. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!