Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIÉRT küld Magyarország...

MIÉRT küld Magyarország Horvátországnak tábori ágyakat és matracokat? Honnan tudják, hogy itthon nem lesz szükség rá?

Figyelt kérdés
Komolyan aggódom emiatt, hogy lehet, itthon meg ezután nem lesz elég ágy, matrac. A legnagyobb baj az, szerintem, hogy mi még a járvány elején vagyunk, mert ha nálunk már lefutott volna, náluk meg most kezdődne, akkor oké, segítsünk... de így??

2020. márc. 23. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Segítsünk, hogy később ők is segíthessenek. Nem mondják, és én sem leszek ettől népszerű, de nálunk van a legtöbb orvosi ágy, lélegeztető gép, a lakosság számához mérten. Ez nem jelenti, hogy nem lenne szükség többre, de nem kell félnünk hogy hamar olyan helyzet alakul ki mint Olaszoknál vagy más országba ahol lekapcsolják valakinek az anyját, hogy a fiát megmentsék és legyen hely...
2020. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert működnie kell a pávatáncnak továbbra is.
2020. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es, én örülök annak, hogy Te ilyen optimista vagy - csak a realitás nem ezt mutatja.

Azt tudod, hogy a már lezárt, fertőzött Milánóból Wizzairrel nem, de Ryanairral még egy csomóan - magyarok - haza tudtak jönni?

Azt tudod, hogy a spanyoloktól, a legfertőzöttebb Madridból - ahol akkor már kijárási tilalom volt!- még a múlt héten is jöttek úgy gépek, hogy a magyar reptéren ellenőrzés nélkül sétáltak ki az emberek, szabadon?

És azt tudod, hogy JELENLEG IS jönnnek Barcelonából, Alicantéből gépek??

Mit gondolsz, hány meg hány fertőzött, jelenleg lappangó beteg van az országban? A 2 legfertőzötteb régióról beszélek, nem véletlenül!

2020. márc. 23. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A földrengés miatt küld, akkora földrengés volt nem is egy, hogy Veszprémben is érezhető volt.
2020. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jajjj, látod, ebben biztosan igazad van, erre nem is gondoltam!! Köszönöm szépen!

Azt hittem, hogy a koronavírus miatt és nem értettem hogy miért? Köszi :-)

2020. márc. 23. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert itt egy maszk nem kapható, ergo a sok nyugdíjbefizetés megmarad, és a rabszolgák kitermelik.
2020. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-kérdező.

Ahol a küldésről olvastál, ott biztos írták.hogy miért, nem?

2020. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert most ez a divat h mindneki segit mindenkinek! Aki meg nem az ne varjon semmit! Megint a hülye önző magyar mentalitas!


En inkabb azt kerdeznem h Magyarországon gyartanak felszereleseket a korhazaknak bovitik gőzerővel a lelegezteto gepeket meg az immunerosito gyogyszereket? Vegyipar legyartotta mar a tobb millió tonna fertotlenitot az utcakra?

Ahogy Kinaban?

2020. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7


1.- Nem olvastam, hanem hallottam és csak annyit, hogy küldenek.


2.- Ha tudnám a választ, nem kérdeznék. Nem az a fajtza ember vagyok, aki álkérdéseket tesz fel a gyakorin, mert unatkozik... vagy hogy nőjjön a pontok száma... stb.

2020. márc. 23. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki ott truvájkodik ahol tud. Itt nincs pénz, nincs maszk, se kesztyű, csak stadion. A törpe is igényli az ovációt, ezért elosztogatja ami éppen nem kell a családjának....
2020. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!