Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztrália kötelezővé tenné a...

Ausztrália kötelezővé tenné a koronavirus elleni oltást! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Erről az Ausztrál kormányfő beszélt.

2020. aug. 21. 20:25
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
65%

Ebben a pillanatban találtam:

[link]

És még hány lehet, akiről nem derült ki...

2020. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
19%

"Lehet, csak az a bibi, hogy más betegségeknél nincs ennyi beazonosítatlan fertőzött, mivel más betegségek általában tüneteket is okoznak, míg a koronavírus csak ritkán"


Ezt milyen tudományos kutatásra hivatkozva jelented ki ilyen magabiztosan?


Az influenza is rengeteg ember esetén tünetmentes, vagy csak egy szimpla megfázást okoz. Nagyságrendekkel több beazonosítatlan influenzás van.


"Továbbá a halálozási statisztika is csúsztat, mert mindenki belekerül, aki koronavírussal megfertőzve hal meg, függetlenül a halál okától; tehát végstádiumú rákosok vagy akár balesetet szenvedők is."


Ez faxság úgy ahogy van, erre előszeretettel hivatkoznak a vírustagadók, de attól még hazugság. Erre a 40 perces videóban is kitérnek. Segítek, 8:52-höz tekerj.


"Ja, szóval az a megbízható, aki megerősít a rettegésedben, és aki megcáfol, az meg kétes hírű magánorvos"


Kicsit nézz utána, hogy ki az a Lenkei Gábor, ki az a Gődény György, és ki az a Tamasi József. Ők a magyarországi vírustagadók vezéralakjai. Gődény György nem is orvos, Lenkeinek egy rakás ember élete szárad a lelkén a kamu vitaminjai miatt, Tamasi meg csak szimplán hazug, főleg, hogy linkelgeti az euromomo-t (amit én is linkeltem) bizonyítandó, hogy nincs többlethalálozás, miközben meg pont hogy azt bizonyítja az oldal, hogy van.


Tudod, én hamarabb hiszek olyan kutatóknak, akik valamilyen neves egészségügyi intézmény magas beosztásán dolgoznak, mint ilyen jöttmentekben.


És tudod, én nem rettegek. Csak felelősségteljes ember vagyok, ezért ha közösségbe megyek, felveszem a maszkot, és tartom a távolságot. Egyik sem káros, és egyikbe sem halok bele. (erre majd gondolom megint írsz valami orbitális tudománytalan baromságot, hogy a maszkhordás igenis káros).


Itt akik rettegnek azok ti vagytok. Ti rettegtek a háttérhatalomtól, ti rettegtek az oltástól, hogy valami chipet ültetnek belétek, hogy valakik totális kontroll alatt akarják tartani az embereket. Ettől ti rettegtek. Ti terjesztitek a pánikot ezzel, azt hazudva, hogy valójában a mainstream média generálja azt. Miközben itt ti pánikoltok a téveszméitektől.


Az is vicces, hogy most meg előszeretettel hivatkozol a mainstream médiára (24.hu). Ilyenkor miért nem merül fel benned, hogy esetleg hazudik? Minden és minden cikk hazugság, kivéve azt az egyet, amiben esetleg olyasmi van, amit te is hallani akarsz?


Ráadásul érvelési hibát is ejtettél. Ebből az adatból az égvilágon nem következik semmi, de te már sugallod, hogy ha ennyi emberé téves volt, akkor biztosan sokkal több emberé is. Egyébként ez mindössze az összes svéd eset 4,26%-a, ami kb. semmi. Nem oszt nem szoroz, miközben tízezres, a világban pedig tízmilliós nagyságrendekről beszélünk

2020. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

41: Bár nem nekem írtál, de épp erre járok, hát reagálok...

"És még hány lehet, akiről nem derült ki..." Logikus: egyről kiderült, akkor biztosan van több is. És még hány tesztről derült ki, hogy nem pontos és nem mutatja ki a fertőzöttséget. Csak egy neked, mert te úgyis úgy vagy vele, hogy "és mág hány lehet, amiről nem derült ki" [link]

2020. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

"Ezt milyen tudományos kutatásra hivatkozva jelented ki ilyen magabiztosan?"

Mindenki egyetért abban, hogy ritka az a betegség, ami ekkora arányban nem okoz semmilyen tünetet.


"Az influenza is rengeteg ember esetén tünetmentes, vagy csak egy szimpla megfázást okoz. Nagyságrendekkel több beazonosítatlan influenzás van."

Ezt milyen tudományos kutatásra hivatkozva jelented ki ilyen magabiztosan?


"Ez faxság úgy ahogy van, erre előszeretettel hivatkoznak a vírustagadók, de attól még hazugság."

[link]

Müller Cecília: "Magyarországon a teljes körű tájékoztatás az elv, ezért minden olyan elhunytat a koronavírus áldozatai között tartanak nyilván, aki fertőzött volt, még akkor is, ha nem a vírus okozta a halálát, hanem inkább a meglévő krónikus betegsége."


"Kicsit nézz utána, hogy ki az a Lenkei Gábor, ki az a Gődény György, és ki az a Tamasi József. Ők a magyarországi vírustagadók vezéralakjai. Gődény György nem is orvos, Lenkeinek egy rakás ember élete szárad a lelkén a kamu vitaminjai miatt, Tamasi meg csak szimplán hazug, főleg, hogy linkelgeti az euromomo-t (amit én is linkeltem) bizonyítandó, hogy nincs többlethalálozás, miközben meg pont hogy azt bizonyítja az oldal, hogy van."

Egyikük sem vírustagadó, már itt hazudsz. Mind egészségüggyel foglalkoznak, nem kapnak pénzt senkitől azért, hogy a koronavírusról nyilatkozzanak, és nem érdekük, hogy az emberek ezt vagy azt higgyék. Mindössze józan ésszel gondolkodnak, és igazat mondanak.


"És tudod, én nem rettegek. Csak felelősségteljes ember vagyok, ezért ha közösségbe megyek, felveszem a maszkot, és tartom a távolságot. Egyik sem káros, és egyikbe sem halok bele. (erre majd gondolom megint írsz valami orbitális tudománytalan baromságot, hogy a maszkhordás igenis káros)."

Nem baromság, valóban káros a maszkhordás. Egyrészt a saját kilélegzett levegődet szívod vissza, amiben egyre kevesebb az oxigén és egyre több a szén-dioxid. Másrészt a maszkon megtapadnak a vírusok és baktériumok, azokat is jól belélegzed. Harmadrészt ha nincs semmilyen járvány - márpedig most nincs -, akkor azért is káros, mert az immunrendszer nem edződik eléggé.


"Itt akik rettegnek azok ti vagytok. Ti rettegtek a háttérhatalomtól, ti rettegtek az oltástól, hogy valami chipet ültetnek belétek, hogy valakik totális kontroll alatt akarják tartani az embereket."

Mert ettől van miért rettegni, míg a vírusról már rég kiderült, hogy még az influenzához képest is ártalmatlanabb.


"Az is vicces, hogy most meg előszeretettel hivatkozol a mainstream médiára (24.hu)."

Csak miattad hivatkozok arra, mivel te agymosott birkaként csak annak vagy hajlandó hinni.


"Ebből az adatból az égvilágon nem következik semmi, de te már sugallod, hogy ha ennyi emberé téves volt, akkor biztosan sokkal több emberé is."

Nem azt írtam, hogy biztosan, hanem hogy ki tudja. Szóval te vétettél érvelési hibát:

[link]


"És még hány tesztről derült ki, hogy nem pontos és nem mutatja ki a fertőzöttséget."

Talán még ti agymosott rettegők sem hiszitek azt, hogy több a fertőzött a világon vagy bármely országban, mint a nem fertőzött. Ha így van, akkor a tesztnek is nagyobb esélye van fals pozitív, mint fals negatív eredményt adnia.

2020. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenki egyetért abban, hogy ritka az a betegség, ami ekkora arányban nem okoz semmilyen tünetet."


Szóval te az egész világon MINDENKIT megkérdeztél, hogy mit gondol erről, és MINDENKI egyetértett. Erősen kétlem. Mégegyszer megkérdem, milyen tudományos forrás, kutatás, konszenzus mentén jutottál a következtetésre?


"Ezt milyen tudományos kutatásra hivatkozva jelented ki ilyen magabiztosan?"


[link]


[link]


"Magyarországon a teljes körű tájékoztatás az elv, ezért minden olyan elhunytat a koronavírus áldozatai között tartanak nyilván, aki fertőzött volt, még akkor is, ha nem a vírus okozta a halálát, hanem inkább a meglévő krónikus betegsége."


Igen, ebből a hozzád hasonló agyatlanok annyit fognak fel, hogy "wáááááá mindenkit beírnak, hogy meghalt a kamuvírusban"


Csak tudod nem mindegy, hogy simán a krónikus betegségébe hal bele valaki, vagy abba, hogy a koronavírus miatt rosszabbodott meg a krónikus betegsége. Ez a nem mindegy. És mivel tudományosan igazolták már, hogy nemcsak a tüdőt károsítja a vírus, hanem más szerveket is, elég nyilvánvaló, hogy a vírus okozza a krónikus betegségek rosszabbodását, ami halálhoz vezet (erről is szó volt a videóban - benne szereplő emberke amúgy orvos, Thaiföldön)


"Egyikük sem vírustagadó, már itt hazudsz"


Nem vírustagadó? :DDDDD Tamasi szerint azért haltak Lombardiában az emberek, mert a PÁNIK miatt az egészségügyi dolgozók elhagyták a kórházakat, és szintén a PÁNIK miatt az egyébként egészséges emberek megrohamozták az üres kórházakat, majd meghaltak PÁNIKbetegségben, ami szintén légzési nehézségeket okoz, ezért kerültek lélegeztetőgépre :DDD


Ha ez nem vírustagadás, akkor sürgősen keresd meg a gyógyszered.


Ezt volt képes mondani egy orvos, ekkora bődületes baromságot. A diplomáját is el kéne venni tőle.


"Mind egészségüggyel foglalkoznak, nem kapnak pénzt senkitől azért, hogy a koronavírusról nyilatkozzanak, és nem érdekük, hogy az emberek ezt vagy azt higgyék"

:DDDD


Ezek az emberek abból élnek, hogy minél több követőjük van. Egy magánorvosnak ebből van pénze tudod. A pácienseiből és a követőiből. Na meg a youtube videókból is keresnek pénzt. Ők pontosan felismerték, hogy sok embernek elege van már a maszkviselésből, és pontosan azt akarják hallani, hogy felesleges az egész. Ők egyszerűen azt mondják a követőiknek, amit hallani akarnak. Ebből jön nekik a nézettség és lóvé. Ez ilyen egyszerű. És ezért a belehazudnak a kamera képébe is. Totálisan hülyére vesznek téged.


"Nem baromság, valóban káros a maszkhordás. Egyrészt a saját kilélegzett levegődet szívod vissza, amiben egyre kevesebb az oxigén és egyre több a szén-dioxid. Másrészt a maszkon megtapadnak a vírusok és baktériumok, azokat is jól belélegzed. Harmadrészt ha nincs semmilyen járvány - márpedig most nincs -, akkor azért is káros, mert az immunrendszer nem edződik eléggé."


Neeee :DDDD ez most komoly? :DDDD bár igazából erre a hülyeségre számítottam. Ezeket a baromságokat a tudomány már rég cáfolta. Nem a saját levegődet szívod vissza, ha szabályosan viseled a maszkot. És alapból az arcodon is megtapadnak baktériumok, szóval a maszkviseléssel nem fogod ezen bacik számát növelni. De rajta, mutass valamilyen kutatást, ami bizonyítja amiket mondtál.


"Mert ettől van miért rettegni"


Miért is? Mi a bizonyíték? Mi az alapja ennek?


"hogy még az influenzához képest is ártalmatlanabb."


Kivéve, hogy a tudomány ennek az ellenkezőjét igazolta. Igaz, te tojsz a tanulmányokra. Érdekes módon, még semmi ilyesmire nem bírtál hivatkozni, hogy alátámaszd az állításaid. Bár valószínűleg nem tudományos körökben dolgozol, ezért lövésed sincs, hogy az ilyesmi hogyan működik. Mert biza nem úgy, hogy benyögünk valami oltári nagy baromságot, minden másra meg azt mondjuk, hazugság.


"Nem azt írtam, hogy biztosan, hanem hogy ki tudja. Szóval te vétettél érvelési hibát:"


Én azt mondtam, hogy sugallod. Nézz utána, hogy ez mit jelent. Ez a "ki tudja" tipikus sugallás.

2020. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
29%

A linkelt cikkek ellentmondanak egymásnak Az első linkeden azt írják, hogy az influenzával fertőzött személyek kb. 16%-a tünetmentes. A másodikon azt, hogy a fertőzöttek háromnegyede. (Valószínűleg egyébként a vírus fajtájától függ.)


"Csak tudod nem mindegy, hogy simán a krónikus betegségébe hal bele valaki, vagy abba, hogy a koronavírus miatt rosszabbodott meg a krónikus betegsége."

Ha a koronavírus miatt rosszabbodott, akkor a koronavírus a halál oka. Olaszországban ehhez képest, amikor a legrosszabb volt a helyzet, a koronavírus-statisztikába bekerülő halottak mindössze 15%-ánál írták be a halotti bizonyítványba a halál okaként a koronavírust. Amúgy meg akinek a koronavírustól rosszabbodik a betegsége, annak bármilyen egyéb fertőző betegségtől rosszabbodna.


"Nem vírustagadó? :DDDDD Tamasi szerint azért haltak Lombardiában az emberek, mert a PÁNIK miatt az egészségügyi dolgozók elhagyták a kórházakat, és szintén a PÁNIK miatt az egyébként egészséges emberek megrohamozták az üres kórházakat, majd meghaltak PÁNIKbetegségben, ami szintén légzési nehézségeket okoz, ezért kerültek lélegeztetőgépre :DDD"

Ismered azt a szót, hogy pszichoszomatikus? Nézz utána, mit jelent! Egyébként nem állította, hogy nem létezik a koronavírus, tehát nem vírustagadó.


"Ők egyszerűen azt mondják a követőiknek, amit hallani akarnak. Ebből jön nekik a nézettség és lóvé."

Nem igaz. Akkor még többségben voltak a rettegők, azóta ismerték fel az értelmes emberek, hogy a covidtól nincs miért rettegni. Akkoriban minden koronavírus témában készült videó hatalmas nézettséget hozott.


"Nem a saját levegődet szívod vissza, ha szabályosan viseled a maszkot. És alapból az arcodon is megtapadnak baktériumok, szóval a maszkviseléssel nem fogod ezen bacik számát növelni."

Attól függ, milyen a maszk. Ha olyan, amit az orvosok használnak, akkor lehet, hogy kapsz benne rendesen levegőt, viszont a legtöbb boltban kapható maszk nem ilyen, és ez drágább is. Az arcodon lévő baktériumokat pedig nem lélegzed be.

[link]


"Miért is? Mi a bizonyíték? Mi az alapja ennek?"

Tudod, mit jelent az, hogy a nagy testvér figyel? Ez egyre inkább jellemzi a világunkat. Az internetforgalmunkat is folyamatosan figyelik, a telefonunkat is követik. A következő lépés az lesz, hogy mindezek nélkül is követni tudjanak, és erre remek lehetőség az, hogy "védőoltással" chipet ültessenek belénk. A kutyákkal már megcsinálták, az volt a kísérlet.


"Kivéve, hogy a tudomány ennek az ellenkezőjét igazolta. Igaz, te tojsz a tanulmányokra."

Nem, te tojsz a tényekre és a logikai összefüggésekre, amiket már korábban leírtam.


"Én azt mondtam, hogy sugallod."

Én nem sugalltam semmit, te értelmezted így, mert tudat alatt te is sejted, csak mindenáron rettegni akarsz.

2020. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%

:D


Jól van fiam, akkor rettegjél az oltásoktól, meg a maszkoktól, meg minden szartól.


Én amúgy nem rettegek, csak felelősségteljes ember vagyok

2020. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
77%
Én is felelősségteljes vagyok: nem köhögök vagy tüsszentek a másik ember pofájába, nem fogom meg turhás kézzel a kapaszkodót. Ennyi elég ahhoz, hogy mások ne legyenek náthásak, ha egyszer az leszek.
2020. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
25%
Én helyeslem a kötelezővé tételét.
2020. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
62%
Elmebetegek. Nagyon sajnálom szegény ausztrálokat. De ha majd a fél ország szenvedni fog a mellékhatások miatt, akkor majd rájönnek, hogy korábban kellett volna tiltakozni ellene.
2020. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!