Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a III. világháborúban ez...

Ha a III. világháborúban ez lenne a felállás, melyik oldal nyerne szerintetek és miért?

Figyelt kérdés

Szabad Nemzetek Szövetsége:


USA, Kanada, EU, Izrael, Dél-Korea, Japán, Ausztrália, Új-Zéland.



A Hagyomány Testvérisége:


Oroszország, Arab országok, Kína, Észak-Korea, Fehéroroszország, Szerbia, India


2010. aug. 6. 19:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja, és Hagyomány Testvériségéhez még Törökország is
2010. aug. 6. 19:09
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Sztem a Szabad Nemzetek Szövetsége. Fejlettebb országok, fejlettem technikákkal rendelkeznek és nagyobb az össze tartás sztem.
2010. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Mindkét oldal veszítene, mert olyan erősek a mai fegyverek.
2010. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

Honnan jöttek ezek a nevek? :D

És gondolom a HT-hez sorolnád még Iránt is (vagy az arab országokhoz vetted? Nem az.). Mindenesetre szerintem a HT nyerne. Az első két vh-t ugyan az USA hadbalépése döntötte el, de az azóta lefolyt háborúikat mind elvesztették. Vietnam, Irak, most Afganisztán...

2010. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"És gondolom a HT-hez sorolnád még Iránt is (vagy az arab országokhoz vetted? Nem az.)."


Oda soroltam Iránt is. Tudom, hogy perzsák, de az arab-iszlám kultúrkörhöz tartoznak, gazdaságilag és közéletileg hasonlóak a többi arab országhoz és politikailag, vallásilag is általában egyet értenek velük.

2010. aug. 6. 19:25
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Már maga Oroszország és Kína akkora haderővel rendelkezik, hogy simán nyernének. Viszont a háborúban majd nukleáris, és biokémiai fegyvereket fognak bevetni, úgyhogy mindenki vesztesként fog ebből kijönni. Minden Izrael viselkedésén múlik: Irán többször is több konferencián elmondta, hogy atomprogramja békés, a NAÜ embereit is beengedi az országába. Ehhez képest Izrael nem hajlandó elismerni hogy atomfegyverei vannak, Vanunu-t is elhallgattatják, és a NAÜ emberit sem engedik be.
2010. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Mi SzNSz-hez állunk, így ők fognak veszíteni...
2010. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

azért a kínaiakat nehéz lenne megverni :)

de tény, hogy ez a háború nem olyan lenne, mint a legutolsó.

2010. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
Én
2010. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Vatikán :) Az ö haderejük tulszárnyalja ezeket összesen ...
2010. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!