Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért állítják itt bizonyos...

Miért állítják itt bizonyos emberek a gyakorin, hogy svédországban minden oké?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=xkxA4BliUwM


https://www.youtube.com/watch?v=49E9grEcrxs


biztos kitalálja ő is, és még sokan mások, hogy svédországban mik történnek, ja biztos ő is magyar igazából :D


Nem értem miért kell itt állítani, hogy nincsenek gondok, meg nem súlyos a helyzet ott, dehogynem. Az elmúlt 20-30 év betelepült, nem fehér migránsai tönkrevágták jóformán az országot.


Nekem svéd barátom alátámasztotta mindezeket, amik a videókban elhangzanak.


A svédekkel az a baj, hogy nagyrészük degenerált, álomvilágban élő liberalista, ez az országuk csődjéhez fog vezetni. Nem véletlenül utálják őket a finnek, norvégok, dánok stb..


Jah, és hogy mennyire álszentek: [link] :DD



2020. szept. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert messzirol jott ember azt mond amit akar. A sved pelda egesz messze van … lehet ra hivatkozni, ugy sem tudjuk mi az igaz.
2020. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Svédországnak reszeltek.
2020. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1: az internet korában mindent tudni..
2020. szept. 17. 16:29
 4/12 Fortissima Finguss ***** válasza:
65%

kérdező

Ne felejtsd el hogy egyrészt összeválogatják a riportokat, másrészt nem vagyok biztos benne hogy egy migráncs pofáéval leáll a másként gondolkozó riportot adni. Harmad részt lehetséges hogy félnek hogy rasszi miatt kirúgják az állásukból..Én már hallottam ilyenről

2020. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Igazából Svédország már nem is létezik. Csak egy temető az egész. #mindmeghalunk #vigyazzunkegymasra #hosokvagytok
2020. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős magyar csaj, aki oda ment férjhez már több mint 10 évvel ezelőtt mondta ezeket a dolgokat. Amiket a videókon látni, már akkor is voltak, csak nem volt még ennyire téma.
2020. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremnél voltam kint még 2019-ben. Mondjuk ő egy nyugodt környéken lakik ahol nincsenek migránsok, de Stockholm egyes részeire rá sem ismertem, annyira fekete-barna. Csak mellékesen tette hozzá, hogy éjszakánként az ő lakónegyedeik a legzűrösebbek.
2020. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Kamu az egész, nem is svédországban készültek a videók.


Svédország még így is 100 gazdagabb/élhetőbb mint magyarország.


Te élsz álomvilágban, mert azt hiszed hogy egész európa pusztul, magyarország meg szárnyal.

Orbán elédrakta a hazugságot te meg elhitted.


Az m1-es hazaköltöző nőről is kiderült hogy nem is járt svédországban.

2020. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja ez csak valami youtube patkány aki így akar nézettséget.
2020. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"Miért állítják itt bizonyos emberek a gyakorin, hogy svédországban minden oké?" Esetleg tudnál ilyen állitásokat ideirni?
2020. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!